Lista ocen Toyota Corolla VI Hatchback 1.3 i 82KM 60kW 1989-1992 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piwa2
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Dobrze, w ciągu roku (i 12 tyś km): tłumik 2x (raz trafiłem rurą wydechową w krawężnik parkując tyłem,na to trzeba uważać: Toyota ma niskie zawieszenie, a tłumik wisi jeszcze bliżej ziemi, szkoda, iż nie jest wstawiony bardziej w podwozie). wymiana linki hamulca ręcznego: ok 150-200 zł, czyszczenie stacyjki i dorobienie kluczyka (stary się wyrobił) 100 zł, zużywa oleju więcej niż przeciętnie.
~pawel.wiacek@bauholding.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Niezawodność to główna cecha Toyot, która już od wielu lat plasuje tego producenta na pierwszych miejscach w raportach TUV obok Porscha i Mercedesa. Naprawiałem silniczek centralnego zamka w drzwiach, nieodbijał kierunkowskaz w lewo, słabo zamocowane końcówki cięgien regulacji nawiewu, poza tym niepamiętam żeby coś się działo.
~Łukasz
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Zacinał się podnośnik prawej przedniej szyby, zacinał się szyberdach (również w prądzie), zgineły długie, ale naprawiłem i raz mi wysiadł główny bezpiecznik. Jak na 2,5 roku eksploatacji to uważam, że da rade przeżyć
~Irek
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
wierzyć się nie chce(odpukać) to jest po prostu poezja...oprócz zepsutego zamka na klapie bagażnika nic się nie psuje
~ToYo
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Brak usterek. Zuzycie wynikające z normalnej eksploatacji (przy przebiegu ok. 30 tys. km rocznie)
~miss
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
zmieniam wszystkie płyny i materiały eksploatacyjne, myje i jeżdżę, rewelacja.
~kurasek@poczta.wprost.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Żarówka oświetlenia kabiny (jeszcze oryginalna). Koszt nowej: 2zł.
~larry2@buziaczek.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Zacinająca się stacyjka... Ale można z tym jeździć.
~miles
potwierdzila sie japonska niezawodnosc
~miroslaw134wp.pl.
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
przepalajace sie zarówki sw. pozyc.
Toyota Corolla VI Hatchback