Lista ocen Toyota Corolla VI Hatchback 1.3 i 82KM 60kW 1989-1992 (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel.wiacek@bauholding.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
spokojnie 6,7/5,4 - normalnie 7,0/5,5 - ostro 8,5/6,7. Zdecydowanie polecam jazdę na trasie z prędkością 90 - 100 km/h, bo może to dziwne ale przy 70 km/h autko pali trochę więcej. To ze względu na niski moment obrotowy. Lepiej go trochę rozpędzić ale niech jedzie swobodniej niż cisnąć piątką pod górę przy 70 km/h. Przeglądy naprawdę drogie ale ja robię sam. Naprawy - części również b.drogie ale samochód generalnie się nie psuje, więc nie ma...
~miss
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Ha, tu sie moge wykazać. Nie uznaje nigdy gazu, leje do pełna benzynę póki mnie stac. 1.3 XLi 8V, w Warszawie na pełnym baku (ok. 36-37 litrów) robie zimą ok. 460km, przy gazowanie czesto i długie odcinki przelotowe czasem. Myśle że średnio wychodzi ok. 8,5litra na 100km.
~piwa2
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
HM... pali trochę za dużo, co prawda jeżdzę głównie w mieście, ale to nie znaczy, iż stoję tylko w korkach. W zimie spalanie wynosiło ok 10 litrów. A zwykle trzeba liczyć 8-9 litrów. Poniżej 8 tylko poza miastem, przy oszczędnej jeżdzie.
~ToYo
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Po 5 latach bezawaryjnego jeżdżenia wymiana klocków hamulcowych (wytrzymały 130 tys km!) wymiana gumowych łączników tylnych stabilizatorów, wymiana uszczelniaczy zaworów.
~kurasek@poczta.wprost.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Trasa (90-140km/h, mrozy) około 7l/100km, miasto (zima) 8,5l/100km. Przeglądy robię sobie sam:) Filtr oleju 15zł, powietrza 23zł, paliwa 7zł, kpl. świec 48zł, klocki hamulcowe 70zł.
~miles
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
mimo swojego wieku i dzieku temu ze poprzedni wlasciciele dbali o ten samochod ja tylko lałem paliwo i jechalem, zużycie w miescie chyba troszeczke za duze
~Łukasz
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Lubi paliwko zdecydowanie, ale rewanżuje się niezawodnością, także w sumie dużo nie wydaje na autko, Tylko paliwko i części eksploatacyjne.
~snuz
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
ekonomiczność zostawia wiele do życzenia ale nie powiem zebym ją oszczędzał.
~Luke_Rage
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Części eksploatacyjne nie są droższe niż w innych zachodnich autach w tym wieku.
~toko66@poczta.onet.pl
8,4 miasto/od sierpnia gaz 9,5l od nowości przeglądy w serwisie