Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

3,6
~dwie_szop@o2.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
W sumie jest to całkiem interesujący samochód, szkoda że w Polsce lista wyposażenia pokrywała się z modelami Malucha. Samochód jest wygodny i może się podobać
4,1
~WiCEK.
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Jest to mój pierwszy samochód. Choć wieloma jeździłem od limuzyn przez SUVY ,vany,do miejskich autek. Tu jest naprawdę dobrze. Nie grzeszy urodą ani designem lecz wszystko jest poprawne i niezawodne. Nie dużo pali. Fakt można wybrac golfa 3 w tej cenie ale mi osobiscie szkoda czasu na przebywanie w warsztatach. SPRAWDZONA KONSTRUKCJA.
~Mario
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony,jedynie ubolewam że mam wersje 3drzwiową;]POLECAM
~ziomboy
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Dobry wóz rodzinny, szczególnie w sedanie albo kombi. Przestrzenny wewnątrz. Silnik zapewnia dobrą dynamikę i wysoką prędkość maksymalną (215 km/h Częstochowa-Łódź). Zawieszenie zapewnia dobry komfort podróży. Wielkim atutem jest niezawodność!!! Fura nie do zdarcia!!
~hartge@wp.pl gadu-gadu 1349533
Sedan 2.0 D 72KM 53kW
Mimo przeszło rocznego posiadania Toyoty Corolli czyli nie za długo to oceniam ją na bardzo wysoko, poprostu auto godne zaufania, wsiadasz i jedziesz i wiesz że dojedziesz :)
~Cleo w razie pytań podaję maila rogix@interia.pl
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Autko jest niemal doskonałe. Polecam je każdemu kto naprawdę dużo jeździ(jak ja) opłaca się zainwestować trochoę wicej w pewny egzemplaż niż kupić np 2 lata młodszego opla w tej samej cenie. W tym aucie ciężko doszukać się jakiś fajerwerków ale znakomicie nadaje się jako auto do ciężkiej pracy. Kto pojeździ nim trochę napewno się przekona że zakup ten warty był swoich pieniędzy. Polecam!!!
3,7
~malutki_18@wp.pl
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
Mimowielu błędów jakie poczynili konstruktorzy w wykonaniu wnętrza pojazdu (m.in. kiepska jakosc plastików użytych do wykonania wnętrza kabiny) firma skupiła sie na zapewnieniu niezawodności.To jest najważniejsze!To przęciętny samochód,niczym szczególnym sie nie wyróżnia,stylistyką,właściwościami jezdnymi czy komfortem podróżowania.Oceniam ją na 4.To chyba nie będzie krzywdzące dla firmy. :-)
~Hubciu
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Corollę kupiłem kiedy miała 9 lat i 149kkm teraz ma 204kkm i 13 lat jak na autko w tym roczniku jest mało awaryjne i ekonomiczne, przy zachowaniu dobrego komfortu jazdy. Wzasadzie nie polecam kupna tego modelu bo wraz z wiekiem ilość usterek i napraw eksploatacyjnych będzie więcej, a części nie są tanie.
~Roman
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Nie mam czasu i pieniędzy na przesiadywanie w serwisach i u mechaników, lubię jeździć tanio , nie rzucając się w oczy i w miarę wygodnie dlatego mam corollkę
~www
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
chyba ciezko bedzie znalesc cos lepszego za te pieniadze! Osobiscie jestem bardzo zadowolony z tego autka, ma kilka rzeczy ktore bym poprawil ale i tak jest super!!