Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (213) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ulv
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera oceniam na bardzo dobrą, pod warunkiem że z tyłu na kanapie są 2 osoby.
~jureks56
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Dla przednich siedzeń - dobra, dla tylnych raczej kiepsko, zwłaszcza nad głowami pasażerów
~rak67
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Kompromis pomiędzy przestrzenią pasażerską a bagażnikiem ,auto idealne dla rodziny 2+2
~Robson
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ja sie rozkladam wiec za fotele kierowcy usiadzie dziecko lub niska osoba ale ogolnie auto jest ok
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
DLa kierowcy o wzroście 180cm jest idealnie, i konsola środkowa w niczym nie przeszkadza prawej nodze.
~loo1
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
wbrew pozorom ok. - dla młodej pary bez dzieci... Można zawieźć 2 osoby dorosłe z tyłu na wyjazd... do kina.
~Tomi
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Istotna zaleta toyoty jest przestronne wnetrze ktore w stosunku do wielkosci auta jest naprawde imponujace.
~Piotr Orczewski
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Jak na kompakt z tego okresu nikt nigdy nie narzekal na przestrzen a czesto mam nawet 3-4 pasazerow.
~markopolo1970
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Dla kierowcy i pasażera super jak na taka wielkość. Z tyłu już gorzej ale to zrozumiałe
~danio7812
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
z tyłu wiadomo nie za ciekawie szczególnie dla pasażera w środku ale ja z reguły prowadzę
Toyota Corolla VIII Hatchback