Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (213) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Made in Japan
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Kierowca i pasażer OK miejsca bez zarzutu, gorzej z tymi co siedzą z tyłu. Jeśli ktoś jest "rosły" to będzie narzekać. TOYOTA nie grzeszy rozmiarem:)
~qqrczak
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem. Z tyłu już gorzej. Generalnie osoby o wzroście powyżej 1,8m będą narzekać tak na brak miejsca na nogi jak i nad głową.
~Tomek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W swojej klasie bardzo dobrze, za kierownicą nawet 2-u metrowy facet, a może nawet baba:)) znajdzie miejsce. Pięć dorosłych osób to już ciasno.
~Dominik
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Wygodne fotele, nie męczyłem się nigdy w dłuższych trasach. Z tyłu w 2 osoby też wygodnie i sporo miejsca, w 3 już gorzej (jak wszędzie)
~marart
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
No jest to mały samochodzik kompaktowy. Z przodu jest ok. Natomiast z tyłu jest mało miejsca na nogi. Znajomi się śmieją, że to samochód dla joginów.
~VIC
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Niezbyt obszerne wnętrze. 5 osobowe raczej tylko w teorii lub na krótkich dystansach. Z przodu bardzo wygodnie, ale dla osób max. 170 cm wzrostu.
~kudłaty
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
opadajace tylne slupki przeszkadzaja osobom wysokim na tylnej kanapie. kiepskie mocowanie pasow z tylu - mi oceraja szyje. z przodu ok. niezle fotele.
~stifflerek_wwa
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
nie jest to limuzyna , ale gdy kierowca( mówie tutaj o sobie 180cm) siedzi za kółkiem w wygodnej pozycji osoba podobnych rozmiarów z tyłu nie ma ciasno :)
~chimeryczna
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Hmmm...Dla mnie super(wzrost 170), ale mój małżonek o wzroście powyżej 190 cm nie lubi prowadzić tego samochodu - mówi że ma za mało miejsca na nogi.
~znafca
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Klops. Ale znośny. Z przodu spoko wiadomo. Z tyłu 2 osoby nie jest źle, ale już w komplecie ciasno jak cholera. Za to bagażnik jak w kamazie wywrotce:)
Toyota Corolla VIII Hatchback