Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (213) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzyś
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
moje auto mieści 2 osoby:) tzn do celów sportowych jest wyjęta tylna kanapa, z przodu są tylko dwa fotele kubełkowe zamontowane na sztywno
~scorp33
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z przodu (dla kierowcy i pasażera) wystarczająco dużo. Z tyłu (pasażerowie) trochę mało dla wyższych osób. Nowe samochody dają dużo wiecej.
~skawa
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
4 osobowa rodzina bez problemu sie mieści.nawet na tylnich siedzeniach moha swobodnie siedziec wysokie osoby i nie "szoruja glowa" po okladzinie dachu!
~Krzysiek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z tyłu trochę mało miejsca (mam 180 cm wzrostu). Nie mogę też dopasować fotela kierowcy dla siebie - za mały zakres regulacji odległości.
~pm@abc-inte.gliwice.pl, Jerzy/Gliwice
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z tyłu siedzienie są bardzo wygodne i mają odpowiednią twardość. Niestety nie jest zbyt dużo miejsca na głowami. Z przodu natomiast trudno mieć zastrzeżenia.
~Kamil J.
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z przodu super, z tyłu niestety gorzej, ale nadal dorosłe osoby po 180 cm spokojnie sobie tam usiądą we dwoje.
~Jester
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Niestety, bez szaleństw. Odnoszę wrażenie, że poprzedniczka w tej samej wersji liftback oferowała więcej miejsca w kabinie.
~Chłodnice Rosłoniec
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Dla rodziny 3 os. ( 2 dorosłych 1 małe dziecko ) miejsca jest w sam raz bardzo duży bagażnik w 5 drzwiowej wersji.
~riic
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
mam 62kg i 176cm więc podobnie do rozmiarów przeciętnego Japończyka - może z tego powodu nie narzekam na brak miejsca.
~zielon
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z przpdu bez większych zastrzeżeń. Natomiast z tyłu jest gorzej. Osoby o wzroście ponad 180 cm mogą głową dotykać podufitki
Toyota Corolla VIII Hatchback