Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (213) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 189 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z przodu wystarczająco miejsca nawet dla wysokich ludzi. Nie wiem jak z tyłu bo nie jeżdżę ale pasażerowie się nie skarżą :-)
~mkedziora@amorki.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
za niski fotel kierowcy,bolą kolana,z tyłu tragedia,w polo jest więcej miejsca.auto dla ludzi o niskim wzroście
~plaq.plaq@wp.pl
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
w wersji 3-drzwiowej troche mało miejsca dla pasażerów z tyłu, no i ciężko sie tam wsiada. z przodu bardzo wygodnie :)
~mr10@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Z przodu świetnie tylko tyłek boli po 200 km. Robić przerwy! :) Z tył jechałem raz - mam 193 cm więc niewiele aut mnie zadowoli :)
~MICHAŁ ZBOROWSKI
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
kierowca i pasażer przedniego siedzenia mają wystarczająco dużo miejsca,z tyłu jest trochę gorzej i raczej dla dwóch osób
~Jaromir, japasz@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
dla czteroosobowej rodziny to komfortowy samochód z wystarczającym bagażnikiem - wchodzi każdy dziecięcy wózek
~Adrian
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Na duży plus ilość miejsca z tyłu w wersji trzy drzwiowej. Powala tym konkurencje typu golf itd.
~Waldek
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Na ten segment samochodów -zadowalająca. Jeździłem wieloma różnymi i tu niema co narzekać.
~Maras
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Z tyłu zawsze każdy mi narzekał na brak miejsca nad głową. Wyższe osoby musiały się wręcz schylić.
~Radosny
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Z tyłu mało miejsca w wersji dwudrzwiowej. Ale nikt nie kupuje takiego auta by wozić rodzinę.
Toyota Corolla VIII Hatchback