Lista ocen Toyota Corolla VIII Hatchback (166) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 236 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil J.
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bardzo dobrze! Te auto kosztowało mnie w 2006 roku 12 tys zł. Dziś jest warte 3-4 ale zaliczyłem 13 lat bezawaryjnej ekonomicznej jazdy.
~Roccos
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Ostatnia dobra corolla... warto poszukać i zapłącić więcej za dobry egzemplarz i nie martwić się czy dojedziesz do pracy, na urlop itp.
~Chłodnice Rosłoniec
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Myślę że jest to auto bardzo dobre .Ceny naprawdę zadbanych aut 7-9 tyś .zł biorąc poduwagę że masz bezawaryjny samochód jest bardzo dobrą ceną .
~artur
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak to powiedział znajomy mechanik, patrząc na Corollę e11 po wymianie oleju: takich aut już nie będzie nigdy, takich które praktycznie się nie psują.
~Paweł Zwoliński
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Jakość citroena bo niby jaka ma być jak bebechy są od citroena. Silnik 1.9d to podobno nawet gorszy motor od starszego 1.9d montowanego do poloneza
~Robson
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Na dzien dzisiejszy toyki sa w dobrej cenie poleca takie z klima niskie koszty zakupu i utrzymania sprawiaja ze jest to ciekawa propozycja dla kazdego
~markopolo1970
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Kupiłem w super stanie (potwierdzony stan w ASO Toyoty)a ten sam rocznik Golfa kosztuje o kilka tysięcy więcej a jest bardzo przereklamowany.
~ryczkowsky@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie dałem mało. Bo w sumie 15 tys. z opłatami. Ale książka serwisowa do ostatniego kilometra. Za te same pieniądze można mieć np. Hondę Civic.
~duet60@op.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
b.dobrze-żal sprzedac po 10 latach,auto do jezdzeniaSTRACH kupic nowsze modele corolla i Avensis czytając tutaj ich oceny przez użytkownikow.
~plaq.plaq@wp.pl
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
jakośc - bardzo dobra cena - są tańsze auta auto warte swojej ceny jeśli chodzi o niezawodnośc. Gdyby jeszcze było lepsze wyposażenie w tej cenie...
Toyota Corolla VIII Hatchback