Lista ocen Toyota Corolla VIII (307) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 389 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chłodnice Rosłoniec
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
nagrzewnica jest super po 3 minutach przy -2 stopniach robi się ciepło klima jest wydajna tylko trzeba co rok robić serwis ( sprawdzać olej i uzupełniać czynnik chłodniczy )
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Gdy kupiłem samochód wyjąłem całkowicie filtr kabinowy, ponieważ nie mogłem korzystać z klimy a lubię mocne wianie, i dopiero wtedy wentylacja działała jak powinna.
~jazlo
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
w deszczu bardzo parują szyby dmuchawa na max dmucha tak jak passacie na 1 no może 2 w zimie żeby było ciepło musi chodzić na maxa cały czas a i tak szału nie ma
~Sławek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Wentylacja na przyzwoitym poziomie choć mogłoby być lepiej. Przydałaby się silniejsza dmuchawa i cichsza praca nawiewu. Ogrzewanie- proponuję grube skarpetki przy większych mrozach!
~Mexx
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
OK. Zima trzeba poczekac chwilke badz ujechac pare km zeby calkowicie odmrozic przednia szybe... ale nie jest tak źle. Kumple w nowszych modelach mają podobnie, albo i gorzej.
~Ćwierćwieczny
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
No klimatyzacja to to nie jest, nagrzewa się szybko ale w gorące dni zbyt chłodnego powietrza nie daje. Fakt faktem, na maksymalnych obrotach może żar z papierosa wyrwać nawet :)
~bartek107
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
parujace szyby, na szczescie mam klime ktora w mgnieniuoka zalatwia sprawe, ogrzewanie szybkie i efektywne. niema nawiewu na tyl, ale auto nie jest duze i nikt nie narzekal.
~Gustav
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nawiew nie powala. Klimatyzacja też mogłaby troszkę mocniej chłodzić, ale w sumie nabijana 6 lat temu (i ciągle działa). Zimą i w czasie deszczu zdarza się, że ciężko odparować szyby.
~znafca
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Brak klimy daje się ostro we znaki. Szyby jak zaparują to koniec. W lecie trzeba otwierać okna bo nawiew nie daje rady. Rzekłbym skandal! Ale w zimie z kolei grzeje fajnie.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VIII
5,9
7,4
9,1
~zzbych1
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
W miare przyzwoita w zimie przy wiekszych mrozach bardzo powoli sie nagrzewa trzeba troche cierpliwosci,jezeli chodzi o klime nie wiem poniewaz mam ja od jesieni i nie uzywałem