Lista ocen Toyota Corolla VIII (307) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 389 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Coach64 buziu1964@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Trochę trzeba poczekać z ciepełkiem, ale przy dużym mrozie, natomiast w normalnych warunkach OK Klima działa wystarczająco sprawnie i szybko odparowuje w zimie i chłodzi w lecie
~tadzior
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Tutaj wszystko ok. Mam diesla i jak to diesel rozgrzewa się trochę wolniej, ale to żaden problem. Wentylacja też prawidłowa. Szybki odparowują szybko i elegancko.
~Kucyk
Sedan 1.3 86KM 63kW
szybko sie nagrzewa, szybka szybko odmarza. Generalnie mialem 8 marek, ale tylko tu zanim zdaze zeskrobac w mrozie boczna szybe, tylna juz jest perfekcyjna tak samo jak i przednia
~miczie
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Brak uwag. Nawet w ziemie przy odpowiednim ustawieniu wywietrzników szyby odmrażają sie szybko. Szybko robi się ciepło. Przy małym hałasie szyby odparowują błyskawicznie.
~SUHARSKI
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Jest slabo, szyby zaparowuja momentalnie i trzeba wlaczac nawiew, ktory jest malo wydajny, co podnosi obroty silnika. Jest przyzwoita klima, ale tez obciaza silnik
~fanka Corolli
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Wnętrze szybko się nagrzewa, mam wersję z klimą, która też działa niezawodnie. Jedyny minus to parowanie szyb podczas deszczu, pomaga tylko włączenie klimy nawet na chwilę.
~JS
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Trochę cienki nawiew - na 1 jak by wogóle nie był włączony, na 2 lekki wiaterek dopiero 3 i 4 to cos czuć - dlatego wygrzanie lub wychłodzenia wnetrza zajmuje trochę czasu.
~Łukasz B.
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
Nie mam klimatyzacji, której i tak nie używam. Natomiast wystarczy zarówno na zimne, jak i ciepłe dni. W tej drugiej sytuacji pozostaje otwarcie okien.
~Zbyszek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Mam klimatyzację więc nigdy nie miałem problemy z parującymi szybami. Ogrzewanie działa bardzo sprawnie i szybko. Złego słowa nie powiem.
~Dominik
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Zimą bardzo szybko się nagrzewa! po przejechaniu 2 min jest ciepło w środku. Szyby nie parują (jeśli się zmienia co jakiś czas filtr kabinowy) :)