Lista ocen Toyota Corolla VIII (307) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 389 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wisio93
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
Auto dosyć wolno nagrzewa się w ziemie. Dopiero po przejechaniu 8 km zaczyna lecieć ciepłe powietrze z nawiewów. Z nagrzanym silnikiem nie problem zrobić saune nawet przy siarczystych mrozach. Klimatyzacja w lato mało wydajna,
~anetakw
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
mogłaby być lepsza, długo się nagrzewa, brak opcji szyba pasażer dół, albo szyba i pasażer, wtedy na nogi nie ma ciepełka, albo szyba i nogi, wtedy na pasażera, letnie powietrze...no może po dłuższej jeźszie jest już dobrze
~Krzysztof K.
Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW
Chłodzenie silnika działa doskonale a widać to w upalne dni stojąc w korku - temperatura silnika jest zawsze na średnim poziomie wskaźnika. Natomiast szybko popsuły się plastikowe regulatory kierunku nawiewu w kratkach.
~Szakal
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ogrzewanie to wręcz rewelacja, nawet podczas mroźnej zimy wnetrze nagrzewa się szybko. Natomiast przy braku klimatyzacji latem na dłuższe trasy wybieramy się tylko na noc - za dnia w upale jazda to droga przez mękę...
~rak67
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
klima latem działa ok. mimo manualu,zimą nagrzewnica jest wydajna, ale silnik wolniej się nagrzewa , choć komputer steruje go na wyższe obroty, przez co dłużej osiąga się odpowiednią temperaturę wewnątrz ale jest ok.
~Tomek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Filterek kabinowy trzeba regularnie wymieniać w przeciwnym wypadku mogą być problemy z odparowaniem przedniej szyby. Ogrzewanie wystarczające - ale ja nie jestem wymagający w tej kwestii lubię jak jest chłodno w aucie.
~stifflerek_wwa
Hatchback 1.4 VVti 96KM 71kW
silnik dobrze się rozgrzewa i dzieki temu mozemy szybko liczyć na ciepły pomuch w momęcie gdy mamy zimne dni , niestety moja rolka nie posiada klimatyzacji ale jezeli dbamy o filtr kabinowy z nawiewami wszystko jest ok :)
~snork@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Kiedy kupiłem auto wentylacja działała bardzo słabo. Jednak po wymianie filtra dmucha jak należy. Włączona na maksa jest dość głośna. Zimą wnętrze nie nagrzewa się zbyt szybko ale ogólnie ogrzewanie działa dobrze.
~elvis-yo@o2.pl
Sedan 1.3 86KM 63kW
Ogrzewanie jest znakomite, w zimie podczas temp -20 C silnik szybko się nagrzewał a wewnątrz było ciepło. W ciepłe wiosenne dni jest troche gorzej, system nie chłodzi tak dobrze, ale da się wytrzymać, w końcu nie ma klimatyzacji.

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sancher
Sedan 1.3 86KM 63kW
wszystko dziala good moze poza tym ze w poprzednim samochodzie jak bralem na max to mi "peruka" spadala:) z glowy, a w toyotce mam werazenie jak by bylo troszke za slabe, albo tak ma byc zeby po oczach nie dawalo nie wiem