Lista ocen Toyota Corolla VIII (342) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 354 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek S
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto mam od 3 lat, przejechalem ponad 50 tys, wymiana oleju, filtrow, klockow hamulcowych+tarcze, ostatni tlumik, zarowki w desce rozdzielczej i kilka innych rzeczy ktore sie wymienia we wszyskich autach. Wystarczy dbac a bedzie sluzyc przez dluuuuugi czas.
~wisio93
Hatchback 2.0D D-4D 90KM 66kW
W tą zimę był problem z autem, po przejechaniu kilku kilometrów auto zaczynało się dławić tracić moc i gasnąć. Winą był brak pogrzewacza paliwa który jest zamontowany w następnej generacji. Koszt zamontowania wyniósł u mnie ~250zł
~Robson
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Poprzedni wlasciciel w trasie stracil podczas jazdy haulce wywalilo plyn i hamowal silnikiem ja osobiscie nie iale zadnych problemow z wyjatkiem braku pradu na kablach od radia. reszta to naprawy wynikajace z eksploatacji.
~Ćwierćwieczny
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Póki co sama z siebie się tylko żarówka przepaliła ale coś nie mogę jej wymienić póki policja się nie czepia :) Jeśli oddajesz 11-letnie auto do przeglądu i mechanik mówi że nie ma co tu robić to znaczy że jest ok.
~dobson
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
jedyne co zauwazylem to zsuwajace sie uszczelki reflektorow przednich - trzeba je poprawiac co jakis czas, ale to czesta przypadlosc tego modelu i chyba jedyna nie ma to jednak zadnego wplywu na jazde czy dzialanie swiatel
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Oczywiście legendarne uszczelki do lam przednich, w moim przypadku potraktowane silikonem ( i problem z głowy) Lampka do podświetlania rejestracji z tyłu i zapchany wężyk od spryskiwacza tył. A tak poza tym nic się więcej nie zepsuło.
~TB
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
To bardziej konieczność regularnego dbania o samochód, niż jakiekolwiek awarie... Oczywiście zdarzy się, że coś drobnego trzeba zrobić, ale ZDECYDOWANIE rzadziej się to zdarza niż w Oplu którym wcześniej jeździłem.
~Paweł Pietraszek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
w zasadzie nie można sie do niczego przyczepić, jedynie gaśnica lata po bagażniku ale to kwestia kupienia siatek, i odłamana jedna zawiasa przy drzwiczkach od schowka na CD (ale taki kupiłem i wkleiłem magnesik kuchenny, jest git).
~spidenciusz
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Przepalone żarówki tablicy przyrządów. Zepsuty siłownik centralnego zamka (wyposażenie NIEFABRYCZNE). Zaśniedziały styki tylnej wycieraczki-działała skokowo. Po 8 latach padł akumulator. Przepaliła się żarówka oświetlenia bagażnika.

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mr10@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nie zawiodła mnie jeszcze nigdy ale szykuje się naprawa wydechu (BOSAL rulez) bo sól robi swoje. Brak ognisk korozji. Doskonałe dodatkowe zabezpieczenia progów. Aha odklejanie się gum wokół reflektora to norma. Pomaga silikon.