Lista ocen Toyota Corolla XI Sedan (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mike
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Do przodu i na boki ok. Wąskie słupki. Gorzej z tyłem ale tam jest kamera bardzo dobrej jakości oraz czujniki także parkuje się bez problemów.
~magieras
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Bardzo dobra widoczność, poza parkowaniem tyłem, ale w tym mi pomagają wszędobylskie czujniki i wysokiej jakości kamera cofania (brak w podstawowej wersji)
~wojtek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
z przodu i z boków widoczność dobra, z tyłu trochę gorzej, ale przy cofaniu można korzystać z bocznych lusterek, polecam czujniki parkowania sprawdzają się
~Tomek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Przód i boki dobrze, tył już troszkę gorzej. Brak wycieraczki tylnej szyby. Kamera cofania to znaczne udogodnienie, bez niej było by ciężko.
~Mirek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Nic mi w zasadzie nie przeszkadzało w obserwowaniu otoczenia. Kamera cofania i czujniki dawała radę przy manewrowaniu.
~damian.krz
Sedan 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
jest to auto do komfortowego przemieszczania się plus super wyciszenie jak na tą klasę auta i mega wygodne fotele
~Balcer
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Brak zastrzeżeń. Dodatkowo kamera cofania na wyposażeniu wspaniale wspomaga widoczność z tyłu pojazdu.
~Rp
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Średnia w klasie, ale zalecam czujniki cofania. Ja na ten parametr nie zwracam uwagi.
~Laanca
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Widoczność bardzo dobra. Nie ma żadnych martwych punktów. Opcja z kamerą cofania - super, polecam.
~Krzysztof
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Dalo rade bez problemu z wylaczonymi systemami. Przod tez wyczuwalny.
Toyota Corolla XI Sedan