Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kulczasm
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Miejsca z przodu jest sporo, z tyłu dzieci (9,10) też nie narzekają. W związku z dynamiczną linią i niskim dachem, jest on - ten dach :) - niewiele ponad moją głową (2-3 palce ponad czubkiem przy siedzeniu najniżej ustawionym i wzroście 187 cm). Przesiadka z przestronnego SUV-a jest na początku dość klaustrofobiczna, ale można się szybko przyzwyczaić. Bagażnik ma prawie 600l, jednak jego kształt w hybrydzie jest zakłócony przez duży schodek...
~MasterZGR
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Przestrzeni nie ma za dużo ale jest poprawnie - nie ma się czego doczepić - miejsca wystarczająco dużo. Za to fatalnie jeśli chodzi o schowki - jest tylko duży przed pasażerem z przodu i niezbyt duży między fotelami. Te w drzwiach prawie nie istnieją, zwłaszcza z tyłu - to większe szczeliny. Żadnych schowków na okulary, monety, karty parkingowe czy inne małe przedmioty, z których ja często korzystam. Dramat.
~Spiq
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Z przodu super do 2 metrów wzrostu z tyłu do 1,85-1,9 m wysokości. Z tyłu dla dwójki dorosłych, jak w każdym kompakcie. Ale mimo wszystko mniej miejsca niż w innych, ze względu na uniesioną kanapę (i to jest najbardziej kulejący temat tego samochodu). Bagażnik świetny - duży, ustawny, solidna regulowana podłoga, super zrobiony.
~Tomasz
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
I tu i tu miłe zaskoczenie - auto dość przestronne w swojej klasie. Miejsce dla kierowcy na początku sprawa wrażenie ciasnawego przez to całe otoczenie elektroniką dookoła - człowiek się czuje trochę jak w kokonie - ale przy dłuższej jeździe jest całkiem komfortowo. Z tyłu - jak ktoś nie ma 2 m wzrostu - jest też całkiem komfortowo.
~Sławek
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Jest ok ale widać, że jest to segment C. Mój ból jest o tyle większy, że wcześniej jeżdżąc Avensisem mogę powiedzieć, że w tym aucie jest ciasno. Każdy znajdzie w miarę wygodne miejsce jednak pasażer z tyłu siedzący po środku ma nie do końca komfortowe siedzisko.
~Filip
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Jest to segment C, więc cudów nie ma. Dużo tutaj zależy od wzrostu. Znów muszę tu przyrównać Corolle do Octavi, ale Skoda to był taki samochód, w którym myślę, że 2 metrowiec dałby radę, lecz w Corolli- niekoniecznie. Przy moim wzroście 175 jest jak najbardziej ok.
~HaryPota
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Ogólnie w porządku, z jednym wyjątkiem: stopy pasażerów z tyłu lekko dotykają spodu przednich foteli (zawsze mam opuszczony fotel do samego dołu. ale to pierwszy samochód, gdy takie zjawisko występuje).
~Paweł
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Koń jaki jest każdy widzi. Nie będzie to pojemność Camry, bo to nie ta klasa. Jak na kompakt jest ok. Luźna uwaga - gdyby Camry robili w kombi - od razu bym się zapisał.
~WiesiekW
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Jestem drobnej budowy ciała, więc mieszczę się bez problemu. Dzieci nie narzekają. Kochanka też nie narzeka. Fotel dobrze trzyma, a zimą grzeje, kierownica regulowana. Jest ok.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla XII TS Kombi
5,9
6,3
~Greg
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Bez zastrzeżeń, choć trzeba pamiętać, że jest to samochód kompaktowy. Z tyłu nisko poprowadzony sufit, co oznacza, że komfortowo pojadą pasażerowie do 180 cm wzrostu.
Toyota Corolla XII TS Kombi