Oceny Toyota Picnic

Oceny Toyota Picnic – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Picnic

~Kamil
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
Auto faktycznie skonstruowane w Japonii, co ma przełożenie na bezawaryjność. Przez ostatnie lata nic w aucie nie naprawiałem , za wyjątkiem elementów zawieszenia i standardowych spraw, typu oleje, klocki itp. Autem zjeździłem pół europy i nigdy nie nawaliło!!! Na zachodzie auto dużo bardziej popularne niż w Polsce, może dlatego jest tam często dużo droższe. Co do części to prawie nic nie robiłem, ale w sklepie sprawdzali auto przed kupnem, to...
~mevju
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
Auto posiadam ponad 5 lat, doprowadziłem je do świetnego stanu zarówno technicznego jak i wizualnego. Dzięki czemu odwdzięcza się niezawodnością i przyjemnością z jazdy. Silnik w bardzo dobrej kondycji, elastyczny, nie kopci, zawstydza niejedne ~90KM a zadbany czarny lakier i 16\" alufelgi sprawiają wrażenie młodszego niż 12 letniego auta. Dobre części są co raz trudniej dostępne, nie należą do tanich, jednak warto poszukać dobrych źródeł i...
~Franek
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
Jest to na pewno dobry samochód. Małe pytanie tylko - dobry dla kogo? Za te same pieniądze z podobną ekonomią można kupić znacznie bardziej funkcjonalnego, większego vana. Z drugiej strony zaletą tego samochodu jest solidność rodem z absolutnie niezawodnych Corolli i Carin/Avensisów. Tylko czy nie lepiej wziąć te ostatnie na normalną, codzienną eksploatację? Na pewno wyjdzie taniej. W zasadzie samochód ten ma chyba bardzo niewielkie grono...
~sqbidu
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
po \"zdarciu\" 20 aut trafiłem takie którym przejechałem 100 000 km i nadal po 3 latach przez moment nie zmieniłem zdania że jak nie ma 3 jajek na masce to nie jest samochód tylko wyrób samochodopodobny, wyłączając wszystkie wyprodukowane w europie, bo ich jakość jest rodem z fordów, vw, PSA itp
~użytkownik
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
samochód użytkuję prawie od 5 lat, prócz płynów, olejów i przeglądów nie robiłem dosłownie NIC, żadnej awarii. Najbardziej irytuje mnie skrzynia 5 biegowa (brak 6) i spalanie średnio ok 7,5. Zrobiłem samochodem ok 60 tyś.
~artur
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Właśnie zamierzam oddać autko w delikatniejsze rączki,ale od roku prawie,nie mogę zdecydować się na następce,a to świadczy dobitnie o wartości picnica-nie ma konkurencji.Na pewno kupię japończyka,może Forestera,może grand vitarę,może land cruisera,może lexusa rx.Na razie-nie ma pośpiechu,toyotka pojezdzi jeszcze bardzo długo/jeśli będzie musiała/

Usterki Toyota Picnic

Toyota Picnic – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~witoldo
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
To moje 11-te auto w życiu i jak do tej pory najlepsze. Brakuje mi skrzyni automatycznej i tylko dlatego chcę go zmienić. Ale przyznam, że z tym autkiem rozstać bedzie się ciężko. Mój następny typ to Rav-4 III 2,4 lub 3,5 z USA.
~AR2R
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
Jestem do tego stopnia zadowolony,ze pomimo duzego przebiegu i sedziwego wieku/10 lat/,nie jestem w stanie znalezc godnego nastepcy.Zamierzam jezdzic nim do 500 tysiecy.Jest to calkiem prawdopodobne,bo jest w idealnym stanie.
~qq
Minivan 2.0 16V 128KM 94kW
niezwykle wygodne, doskonala widocznosc, dobre wyciszenie odglosow zewnetrznych wiele schowkow "trzymadelek" na napoje itd :) polecam przynajmniej zobaczyc ten samochod napewno sie do niego przekonacie
~km
Minivan 2.2 D 90KM 66kW
auto niezawodne, służy do transportu, wyjazdów na wakacje a nawet....do odwiezienia młodej pary do ślubu. samochód ma już 8 a wygląda bardzo ładnie,