Lista ocen Toyota RAV4 III MPV (108) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal-gliwice
MPV 2.2 16V D-4D 177KM 130kW
To wygląda tak: W miescie przy ciagłym przełaczaniu biegów i dynamicznym przyspieszaniu słychac troszke sinik.( W dodatku nie jest to fajny typowy pomruk diesla ) NA trasie przy predkosci od 80 do 140km /h sinik pracuje fantastycznie cichutko!Natomiast To co toyota zrobiła z lusterkami bocznymi - woła o pomste do nieba !!! ( trzeszczą , powietrze dostaje sie w szczeliny i jest efekt terkotu po przekroczeniu predkosci 100km/h WSTYD...
~Borkowski
MPV 2.2 16V D-4D 177KM 130kW
Nie zasługuje na jedną gwiazdkę ale inaczej sie nie da - skrzynia biegów i opony a dodatkowo nawet wycieraczki i podszybie - słyszy się wszystko - dodam że na gwarancji na szymiącą skrzynie zakładali drugi dywanik !!! na dodatek radio albo się nie podgłasza automatycznie albo podgłasza się bardzo mało więc ciągle wajcha w górę i wajcha w dół jak w 126p....
~mkiwala@o2.pl
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Praktycznie brak jakiegokolwiek wyciszenia pod tapicerką, mimo tego auto nie jest bardzo głośne, ale niekiedy zbyt dużo dźwięków dochodzi z zewnątrz do moich uszu. Warto zainwestować we własne maty wyciszające. Potwierdzono, że obniży to hałas we wnętrzu pojazdu nawet o 10-15 decybeli.
~KenLee
MPV 2.2D-CAT 180KM 132kW
Jak na diesla dobre. Przy dużych prędkościach nieco więcej szumu powietrza ze względu na kształty budy. Niestety twarde zawieszenie powodowało huczenie wnętrza i skrzypienie plastików na gorszych nawierzchniach, które zdecydowanie nie pasowało do klasy i ceny auta.
~Pawel1980
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Diesel lubi poklekotac jednak jak pisalem po rozgrzaniu ustaje.Moim zdaniem silnik jest cichy ale przyznaje ,ze jestem fanem diesla.Jesli ktos chce cisze polecam benzynke CRV(slabe przyspieszenie) - cisza ,ze zastanawiam sie nieraz czy silnik sie kreci.
~pkar
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
To chyba największy mankament - jak dla mnie. Wyciszenie raczej przeciętne - zastosowanie dobrych oponek trochę poprawiło sytuację ale problemem jest \"średnio\" opływowy kształt budy co przy dużych prędkościach generuje sporo szumów.
~Paweł
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Przyzwoite. Osobiście nie narzekam na hałas. Silnik jest disel wiec go słychać ale nie można pwiedzeć że jest uciążliwy. Przetesowałem to na długich trasach jak i przy jeździe w mieście.
~Alpin
MPV 2.0 i 16V 152KM 112kW
Autostradą przy prędkościach powyżej 110 km/h jest jeden wielki huk opływającego powietrza. gdyby chociaż szyby były grubsze to może by to troche tłumiło a tak lipa!! szyby cieniutkie jak w maluchu.
~Taylor
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
osobiscie kocham diesle i nie wzialbym za cholere benzyny(tylko moje zdanie) wiec dzwiek silnika mnie nie razi w ogole.Podczas jazdy 160km/h na autostradzie spokojnie rozmawiam przez telefon.
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 III MPV
8,1
10,9
13,1
~Tommy73
MPV 2.2 16V D-4D 177KM 130kW
Podróżowanie z prędkościami do 100 km/h jest w miarę komfortowe, jednak im szybciej tym dźwięk silnika i opływające pojazd powietrze sprawia że we wnętrzu robi się głośno.
Toyota RAV4 III MPV