Lista ocen Toyota RAV4 IV MPV D-4D 125 124KM 91kW 2013-2016 (27)

~Chris
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Jest naprawdę niezłym samochodem choć wykonanie wnętrza jest tandetne. Silnik chodzi dobrze bez problemów, za to skrzynia manualna jest dość słaba, następnym razem wybrałbym automat.
4,1
~RAFFOUR
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Jest dość pojemny a o to mi chodziło wygodne fotele dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów dość dobra widoczność .Jednak w stosunku do samochodów europejskich można by powiedzieć ze Toyota jest jakieś 10 lat do tyłu.
3,7
~Qaz
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Generalnie niby jest OK, ale moje subiektywne odczucie jest takie, że mam do czynienia z autem za co najwyżej 80k PLN, a nie grubo ponad 100k. Z zewnątrz wygląda na kawał solidnego SUV-a, a w czasie jazdy sprawia wrażenie plastikowo-kartonowego pudła na kołach. Bałbym się wybrać tym autem w teren, bo wydaje mi się zbyt delikatne. Toyota chyba do perfekcji opanowała stosowanie tzw. "cost savingu". Ja przynajmniej dostrzegam to na...
~gobik
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Rocznik 2014 kupiony po upuście w 2015.Kolor biała perła,naped na 4 koła podczas dodawania opinii nie ma opcji 4x4 Przebieg na razie tylko 500 km ale już widać plusy i minusy auta.
~Andrzej Zakopane
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Bardzo fajny SUV o rozmiarach kompakt+. Minimalnie mniejszy od Outlandera, ale przestrzeń dla pasażera podobna. Ze względu na swoje rozmiary i dynamikę stanowi kompromis dla jeżdżących na mieszanych trasach - pomiędzy SUVem a limuzyną.
~Kamil
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Słabo. Konkurencja, moze i nie pochwali sie taka rzekoma ,,bezawaryjnoscia,, ale zdecydowanie jest lepsze pod wzgledem komfortu, ergonomii a przeciez tego przede wszystkim oczekujemy.
~Toyotator
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Ogólnie polecam jako auto rodzinne. Przestronny. Niezawodny z dużym bagażnikiem i elektrycznie otwieranymi drzwiami tylnymi. Super wygoda. Dość dobry komputer. Fajna navi.
3,8
~karel
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Duży samochód, dużo miejsca dla kierowcy i pasażera. Jak na razie (34000 km) bezawaryjny. Bardzo miękki lakier. Przeciętne właściwości jezdne.
~kastomi
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Może i kontrowersyjna stylistyka, ale ogólnie auto nie robi wrażenia tak dużego i ociężałego
~Piotr
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Auto jest bardzo przestronne i idealne dla czteroosobowej rodziny. W bagażniku mieści się na prawdę sporo. Koszty utrzymania nie są wygórowane. Spalanie jak na takie gabaryty zachwycające. Choć jest to najsłabszy silnik diesla radzi sobie dobrze na trasie jak i w górach a nawet z przyczepką. Jeśli chcemy pojeździć szybciej polecam GT86
Toyota RAV4 IV MPV