Lista ocen Toyota RAV4 IV MPV D-4D 125 124KM 91kW 2013-2016 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RAFFOUR
MPV D-4D 125 124KM 91kW
w przypadku tego auta mam nadzieje że zapłaciłem za bez awaryjność przekonam się później. Szczegóły ale jednak drażnią brak podświetlenia guzików od szyb ,lusterek USB, zapalniczek w schowku trzeba szukać z latarka w ręku szkoda ze gratis nie dali do auta , brak nadmuchu na tylny rząd siedzeń brak gniazd zapalniczek z tyłu ale z kolei z przodu są dwie . Mam wyświetlacz Toyota Touch 2 nie działa MIRROR LINK xenony mogły by byc BI XENONAMI
~Chris
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Co do jakości samochodu jest przeciętnie ponieważ lakier metaliczny w tym samochodzie rysuje się okropnie,a jak mówiłem wcześniej wnętrze jest tandetnie wykonane ponieważ wszystkie plastiki się rysują i są brzydki jak na taki samochód to zbrodnia ale podobno część z nich można wymienić na gwarancje więc nie jest znowu tak źle.
~tuumk
MPV D-4D 125 124KM 91kW
w tych pieniadzach to prawdziwa porazka zaczynajac od obic drzwi (plastik koszmarne jakosci), poprzez tapicerke (siedzenia nie skorzane) do bagaznika(roleta, szpary pomiedzy tylnymi siedzeniami a przedzialem bagazowym takie ze dlonie sie mieszcza
~gobik
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Cena przed upustem 150 tyś zł z kilkoma dodatkami.Drogo.na przykład za nakładki na progi i jakies gumy trzeba płacić jak za złoto.Poza tym jakość tego jest mierna.Nie polecam, lepiej samemu dokupić na allegro
~Andrzej Zakopane
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Kupiłem auto za ok 135tyś. W tej cenie miałbym "lekko używane" auto klasy premium. Uważam, że lepiej mieć nowe auto tej klasy niż lekko używane wyższej.
~Przemek
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Za te pieniądze zbyt plastikowy, toporny, plastyki nie spasowane odstają, ubogo, prosto,jakieś świerszcze grają w miejscu listwy z podgrzewaniem foteli, trze.
~Piotr
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Spodziewał bym się po aucie za taką kwotę lepszego spasowania plastików, i lepszych materiałów wykończeniowych wewnątrz.
~Kamil
MPV D-4D 125 124KM 91kW
140 000 zł za auto to dużo pieniędzy. Wymagałem duzo więcej od auta. NIestety tego nie uzyskałem. Trudno.
~Toyotator
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Myślę ze za pieniądze nikt nie kipi nic.lepszego. Toyota wygrywa silnikami. Wykończeniem. Jakością i cena.
~Qaz
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Moim zdaniem auto zdecydowanie za drogie w stosunku do tego co oferuje.
Toyota RAV4 IV MPV