Lista ocen Toyota RAV4 IV MPV D-4D 125 124KM 91kW 2013-2016 (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Qaz
MPV D-4D 125 124KM 91kW
I tu jest pewien problem, bo o ile wyciszenie silnika jest wystarczające, to w czasie przyspieszania i hamowania słychać jakieś dziwne odgłosy, jakby jakieś tarcie plastików, przelewanie się płynów (paliwa w zbiorniku?) Nie wiem, w serwisie powiedzieli, że wszystko jest w porządku. Mnie to trochę irytuje, ale chyba będę musiał się przyzwyczaić
~gobik
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Tutaj szału nie ma. W samochodzie do 100km/h jest znośnie powyżej głośno i od silnika i z zewnątrz dochodzą niepotrzebne dzwięki kół i szum silny wiatru.Chyba zafunduje sobie dodatkowe wygłuszenie.Tyle ze profesjonalnie zrobione kosztuje 5 tyś i boje się czy nie połamią jakiś plastików podczas tej roboty.
~Kamil
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Hmm. No właśnie. Toyota słynie z tego ze do najcichszych nie należy. Ten model również to potwierdza. Jak na tę klasę samochodu jest słabo. Do prędkosci 120km/h jest ok, powyzej tej predkosci zdecydowanie za głośno. Konurencja jest w tej kategorii lepsza.
~Chris
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Wyciszenie Toyoty jest na nie lada poziomie jest wprost idealne, nie słychać w środku odgłosów warczącego diesla nawet przy prędkościach autostradowych, podczas jazdy można spokojnie rozmawiać.
~Piotr
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Ogólnie bardzo dobre, Jedynie delikatny świst przy przednich drzwiach, wydaje mi się, że są to zawirowania od lusterek.
~Michał
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Na autostradzie słuchać świst w okolicach lusterek Ale nie ma co się dziwić bo są one ogromne
~Andrzej Zakopane
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Auto spełnia oczekiwania. Jest cichsze niż Outlander i mój dotychczasowy Citroen C-Crosser.
~karel
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Nie najlepiej. Szum powietrza słyszalny przy wyższych prędkościach
~RAFFOUR
MPV D-4D 125 124KM 91kW
Jest ok wiadomo wraz z prędkością rośnie hałas ale w którym aucie jest inaczej
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 IV MPV D-4D 125 124KM 91kW
6,4
~kastomi
MPV D-4D 125 124KM 91kW
na zadowalającym poziomie zarówno na brukowanych droach jak i w trasie
Toyota RAV4 IV MPV