Lista ocen Toyota Starlet IV (65) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Posiadam wersję 3 drzwiową. Z przodu jest bardzo przestronnie pod każdym względem. Z tyłu miejsca nie za wiele, jednak na krótką trasę nie ma tragedii. Irytuje fakt, że siedzenia przednie po odchyleniu w celu wpuszczenia pasażerów na tył, nie wracają na swoją pierwotną pozycję - za każdym razem trzeba regulować fotel na nowo. Bagażnik pojemności ponad 200 litrów to dobry wynik dla tej klasy samochodu z lat 90`. Poza bagażnikiem należy zwrócić...
~tomiko5@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Mam 184 cm wzrostu.Za mną pasażer ma kiepsko. Nie oszukujmy się,ale nie można mieć wszystkiego. Auto jest krótkie,a znalazło się w nim miejsce na bagażnik. Mam butle gazu (34 litry) w miejscu koła zapasowego,a koło zapasowe w bagażniku i coś jeszcze mogę swobodnie zmieścić. Po rozłożenie tylnej kanapy zmieści się rower - szosówka (odkręcając koło). Tylna kanapa nie ma zagłówków. Każdy znajdzie miejsce w tym aucie (może nie koszykarze i...
~Ekolud
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Z przodu superwygodnie. Pełna regulacja foteli. Fotele ergonomiczne. Dobre zagłówki. Dużo miejsca na nogi i łokcie. Drążek nie zahacza o kolana. Z tyłu gorzej dla wysokich. Dzieci i normalni ludzie mieszczą się dość swobodnie. W pięć osób ciasno z tyłu. Bagażnik, choć na to nie wygląda - duży - wchodzą 4 koła, parę drobiazgów i nieduża torba. Można przewrócić tylne, dzielone niesymetrycznie siedzenia - wtedy to już jest Toyota dostawcza.
~bartek5656
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jezeli chodzi o miejsce na nogi dla kierowcy i pilota :) to niemożna narzekać. Osoby siedzace z tylu bedą mialy trochę gorzej. Przedewszystkim do tylu wsiada sie troche jak do malucha (wer. 3-drzwiowa) ale jak juz sie zasiadzie to spokojnie 250 km mozna wytrzymac bez wychodzenia. Nastepnie polecam maly postój na 15 min i gimnastyka :)
~sjagoda
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Wnętrze jest wygodne tylko dla siedzących z przodu, nie polecam też Toyotki wysokim mężczyznom bo będą trzymać kierownicę między kolanami. Pasażerem może być tylko małe dziecko bądź średni pies. Bagażnik tylko na drobne graty, chociaż spacerówka dziecięca też weszła.. Starleta to najlepszy samochód dla singla bytującego w mieście.
~Karol
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Średnio .Dla dwóch osób jest w miarę ok ale z tyłu już gorzej.W sumie nie ma tragedii.Mam 177 cm wzrostu i lewe kolano musi się opierać o część deski rozdzielczej ale przyzwyczaiłem się do tego.Dla wyższych może być to problem.Fotele fatalne ale i tak bardziej miękkie niż w corsie
~Hachiroku
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
mialem wersje 3d(bardziej popularna od 5d i tansza w zakupie:P) miejsca wydaje mi sie tyle co w yarisie 1generacjii,wiec dobrze,posiadalem dodatkowo wspomaganie kierownicy,2x airbag,lusterka i zderzaki w kolorze nadwozia,klimatyzacje(wersja green)
~mcolo@go2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
dla 2 osob i 2 dzieci super.nic dodac nic ujac.bagaznik skromny dlatego sam wkalifikuje rzeczy do zabrania przed wyjazdem.jak komus malo miejsca dla pasazerow to musi wybrac segment 2 stopnie wyzej a od miejskiej torpedy nie wymagac highklass
~przems@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Pasażer z przodu nie narzeka na brak miejsca. Kierowca o wzroście 1,77 przy max. odsuniętym fotelu - w sam raz. Pasażerowie z tyłu - trochę gorzej przy max. cofniętych przednich fotelach. Autko jest dość szerokie, mogłoby być o parę cm dłuższe.
Dziennik kosztów dla Toyota Starlet IV
7,8
7,9
~Marek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Przy moich 190cm wzrostu mieściłem się tylko na przednim fotelu przy maksymalnym jego wysunięciu i nie było to zbyt komfortowe. Dla bardziej \"standardowych\" osób będzie ok. Nie polecam podróżowania w więcej niż 2 osoby.