Lista ocen Toyota Starlet IV 1.3 i 16V 75KM 55kW 1996-1999 (62) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Drobiazgi: rezystor nawiewu po 280tys. km - 10min. roboty. Bezsprzecznie najmniej wymagający samochód jaki znam. Po niemal 300tys. km wiele samochodów (szczególnie tych francuskich hehe) jest już dawno na złomie, lub są to przeszczepy/składaki. Toyota Starlet nic nie miała wymieniana w silniku poza częściami eksploatacyjnymi (filtry/rozrząd/świece). Zawieszenie było raz zmienione przy ponad 200tys. km (nie jeżdżone po polskich drogach rzecz...
~bartek5656
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jezeli chodzi o ****rele to w zasadzie niema z nimi problemu. przez pol roku jazdy misailem tylko zmienic zarowke i wymienic bezpiecznik kieronkow. raz chlodnica zgubila wode ale wtedy to byl juz jej czas. dolamem mineralnej i wrocilem z lodzi do warszawy. najwiecej nerwow sdtracilem na wydechu. niestety przerdzewial i musialem go podwieszac
~Karol
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Mechanizm wycieraczek do wymiany,zawiasy drzwi lubią siadać,antena słupkowa nie chce się schować ,uszczelniacz na połączeniu skrzyni i silnika lubi cieknąć,wskazówka prędkościomierza lubi falować ,brzęczenie,manetki kierunkowskazu,słabe podświetlenie zegarów,znikający wyświetlacz na zegarku w środku deski
~danieliplus
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Konieczna była wymiana łożyska koła przedniego (huczało w czasie jazdy). Niedawno w czasie deszczu współpracy odmówiła również wycieraczka od strony kierowcy. Okazało się, że cały mechanizm wycieraczek był tak zużyty, że rozleciał się. Udało mi się kupić używany na Allegro.
~edward
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
przez 1.5 roku robiąc ok 30 tys km wymieniłem chłodnice ,dla wlasnego spokoju koszt ok 200funtow ,przez ten okres eksploatacji oraz olej w silniku to absolutnie wszystko co w ten samochod władowałem sorry zapomniałem o jednej przepalonej zarówce notabene była to japońska oryginalna
~Iwona
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jesteśmy razem od 7 lat i nigdy nie dzwoniłam po mechanika.Najpoważniejsza usterka jaką miała to problem z centralnym zamkiem- nie zamykały się wszystkie drzwi-usunięty za 50 zł. Akumulator-rekordzista wytrzymał w tym autku (od nowości) 8 lat!
~przems@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Nie przypominam sobie żadnych, nawet drobnych usterek. Może tylko co jakiś czas rozregulowuje się ustawienie świateł przednich. Czasem wyskakuje IV bieg ale ponieważ jestem kolejnym właścicielem, nie wiem kiedy i dlaczego pojawił się ten efekt.
~stomkiewicz@pbk.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Od trzech lat najmniej awaryjny samochód na swiecie (niemieckie raporty TUV i ADAC). Moje doswiadczenia w pełni to potwierdzają - przez 18 miesięcy nie wydarzyło sie nic.Z drugiej strony w okresie gwarancji przeglądy są co 10 tys. km., a to troche kosztuje.
~adriantczew@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
jak sie jezdzi po dziurach nawet malych :) to niektore plastiki skrzypia, nie glosno ale jesli to kogos denerwuje...ogolnie jest wszystko ok, to nie jest wypasione volvo! ale samochod jest totalnie niezawodny, nie psuje sie
~Dawid
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
224000 i tylko bieżąca obsługa nie licze trzech zarówek. Miałe, problem złożyskiem w przedmim kole ale okazałosie potem ze patałachy z serwisu go nie wymienuły choic zostało ubite podczas stłuczki a tak lav i jechac.