Lista ocen Trabant 1.1 (74) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chanyslavski
N 1.1 41KM 30kW
Na trasie Kielce - Kostrzyn - Kielce (1300km)spalanie 5.9l w dwie osoby + pełny bagaźnik + załadowana tylna kanapa, także źle nie jest. Części nie najtańsze, średnio dostępne;( trzeba się za nimi troszkę pokręcić
~Trampek75@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Przy moim stylu jazdy(nie lubię jeżdzić za kimś) i obciążeniu wygląda to tak: trasa bez pośpiechu - 6 l trasa załadowanym i cieżką nogą - 8 l miasto spokojnie - 8 - 9 l miasto b. krótkie odcinki - 12l GAZU
~lukaskac@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
wiadomo, spalanie zależy od ciężkości nogi:-) dobrze(czytaj przez mechanika a nie przez jakiegoś Kazia!) ustawiony gaźnik potrafi bardzo ograniczyć spalanie trasa-ok 5-6 miasto-ok 8-9 średnie-ok 6-7(ale raczej siedem)
~Hallen Sokołów Podlaski
N 1.1 41KM 30kW
7,5/5 przeglad mojego to 100zł BARDZO DROGIE CZESCI ORYGINALNE I BARDZO MALO ZAMIENNIKOW. NALEZY SPRAWDZIC MOCOWANIE ZAWIESZENIA I RDZE W PODLODZE BO TAKOWA NA PEWNO JEST!!/ koszt napraw bardzo maly kazdy mechanik to naprawi...
~Lobo
N 1.1 41KM 30kW
Mi pali 6,5l/100km w trasie mimo że nie jeżdżę ekonomicznie - a więc nieźle. Do silnika wchodzą 3 litry oleju 15W40 - cena ~60zł, części do najtańszych nie należą. Za głupią osłonę światła cofania musiałem zapłacić 30zł
~Robert "PREZESWLKP" Piątek bigolus@go2.pl lub catwlkp@go2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
m0owia ze duzo pali ale to silnik starej konstrukcji- benzyna 6 trasa /8,5 miasto/ 7,5 mieszany naq gazie trzeba doliczyc ze dwa litrzy co do napraw to wyposazenie pasuje z 601(szyby, poszycie) a silnik to jak kazdy VW drogo ...
~Pawel Filipczak
N 1.1 41KM 30kW
Jezdze dosc dynamiecznie, Miasto 8l, trasa 6-7l. Naprawy wykonuje samodzielnie (raczej nie naprawy a drobne konserwacje). Reszta jak w innych pojazdach (zbierznosc, opony, etc). Czesci dosc drogie, ale dobrej jakosci.
~Wojtek - wbktrabi@wp.pl
N 1.1 41KM 30kW
Spodziewałem się kupując auto, że przy delikatnej jeździe będzie mi palił 5,5-6,5. Bzdura! Palił 8 - 10 LPG (a zdarzało się, że czasem spalił 11-13!). Benzynki trochę mniej.
~Bombel
N 1.1 41KM 30kW
przy maxymalnie ostrej jeździe po mieście spalił mi 7 litrów... dużo? :) Przy normalnej jeździe w zimie 6,5/100 po mieście, na trasie 5,5 (silnik z początku 80 lat...)
~Jacek
N 1.1 41KM 30kW
na trasie pali malo ale w miescie to zupełnie inna historia, częsci niestety drogie ale trwałe z wyjątkiem tylnych cylinderków (trzymaja jakis tydzień po montażu)