Lista ocen Volkswagen Corrado (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olafart
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Corrado jest droższe od golfa mk3. wersje VR6 są za to dwukrotnie droższe od pozostałych wersji silnikowych, ale zarazem najrzadsze i najbardziej poszukiwane. Na cenę ma realny wpływ też wyposażenie auta (seryjnie było, jak na tamte czasy i tak w miarę bogate). Generalnie w porównaniu do konkurencji w postaci Opla Calibry- Corrado jest znacznie droższym wyborem, ale zdecydowanie rzadszym widokiem na naszych drogach
~VR6 PANY!
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Za tą kasę są legiony bardziej oszczędnych i niezawodnych aut do nabycia. Auto dużo kosztuje pożera ogromne ilości paliwa pieniędzy czasu i nerwów - NIE NADAJE SIĘ DO W MIARĘ BEZSTRESOWEJ CODZIENNEJ EKSPLOATACJI!!! Kto myśli inaczej - osiwieje, a jego auto więcej będzie stało w garażu i u mechaników niż jeździło. Dodatkowo Corrado spustoszy jego konto i poniszczy mu układ nerwowy.
~goblin1120
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Trudno ocenić ponieważ dobrych egzemplarzy w kraju jest niewiele. Te tanie będą bardziej psuły krew właścicielowi swoimi dolegliwościami niż dawały frajdę z jazdy. Za porządny egzemplarz trzeba zapłacić tyle co za 3-4 przeciętne na allegro.
~martin
Coupe 2.0 i 115KM 85kW
myśle że 7-8 tyś. to nie dużo a jeśli się uwielbia corrado to tym bardziej.Ja proponuje wypatrywać jhakiś autek do remontu nieraz można taki kupić za grosze dołożyć ze 3-4tyś ale wtedy będziecie wiedzieć co macie
~GRZECH
Coupe 1.8 G60 160KM 118kW
ZA TE PIENIADZE MOZNA MIEC PRELUDE 4 GENERACJI ALBO BMW318IS COUPE(E36) A TO AUTA DUZO DUZO LEPSZE(WIEM BO MIALE PRZYJEMNOSC POSIADANIA TYCH TRZECH POJAZDOW:) WIEC WIEM CO PISZE) I JAK DLA MNIE ŁADNIEJSZE
~VoytecVR6
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
To śmieszne, że taki samochód kosztuje taką małą kasę. Potem kupują go jakieś łepki, katują, a jak coś się zepsuje to nagle się okazuje, że brakuje pieniędzy na naprawę.
~KOREK
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Zalezy jaki egzeplasz kupimy.Ceny sa naprawde rózne ale zeby sobie pojezdzic a nie pchac kasy trzeba sie przygotowac na 10000 i do góry.
~dees
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Tego samochodu nie kupuje się portfelem tylko sercem. Passat z tych lat jest dużo tańszy, ale za indywidualność się płaci.
~Adi
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
Ten Samochód nowy był drogi , teraz na naszym rynku mozna kupic naprawde w dobrym stanie auto za nieduzo pieniadze. Polecam Serdecznie
Dziennik kosztów dla Volkswagen Corrado
11,0
~jakub czerwinski
Coupe 2.9 VR6 190KM 140kW
jesli patrzac na auto z 91 roku to jest wykonane na poziomie co do ceny to dobrze ze sie trzyma.