Oceny Volkswagen Golf II 1.6 D 54KM 40kW 1983-1991

Volkswagen Golf II 1.6 D 54KM 40kW 1983-1991 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf II 1.6 D 54KM 40kW 1983-1991

~baksiu.14
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
moje autko nabyłem z przebiegiem 210.000 i był z roku 87 środek auta super zadbany miałem brązową konsole i grubą brązową welurową tapicerkę jak dotąd nie spotkałem auta takiego samego silniczek 1.6 diesel pięciobiegowa skrzynia szyber dach lusterka elektryczne autko w trasie ekonomiczne i jak najbardziej niezawodne polecam wszystkim. gdy sprzedawałem miał już ponad 300.000 i nic ropka do zbiornika i gaz do dechy. byłem nim w górach nad...
4,1
~mimek118
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Hej. Auto miałem kilka lat temu. Ogólnie wspominam je bardzo dobrze mimo że zatarłem silnik być może z mojej winy ale na szczeście jak chciałem sprzedać karuserieto znalazłem w nim telefon(leżał pod tylnym fotelem nie wiem jak tam sie znalazł) który po sprzedaniu pozwolił mi kupić nowy silnik i skrzynie 5. Auto bardzo ekonomiczne a zarazem tanie w utrzymaniu.
3,8
~kacz0r
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Auto dla osoby ceniącej sobie samochód tani w zakupie i niską cenę, oraz dostępność części zamiennych. Jeśli komuś zależy bardziej na niskim spalaniu niż szybkiej jeździe to doceni ten silnik. Na uwagę zasługuje solidna konstrukcja całości, oraz dość obszerny bagażnik.
~bobek
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Auto posadałem 6 miesiecy przez ten czas zrobiłem 9tyś/km i byłem z niego bardzo zadowolony. Jak go kupiłem był bardzo zaniedbany ale drobne poprawki i wymiany załatwiły sprawe auto było bezawaryjne do końca, troche uciażliwe jest trzeszczenie palstików wiadomo diesel to troche wibruje. Gdyby nie słabe przyszpieszenie i blacharka po 25 latch troche juz sie sypała to bym nim smigał dalej.
~zbyszek
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Wzór zabezpieczenia antykorozyjnego, spalania, ergonomi foteli dla wiekszości wspołczesych aut. Poza wzgledami ekonomicznymi wybrałem golfa bo mi sie podobaja kanciate auta. Dodatkow mój golf ma brązową konsolę i grube beżowe welury. Lakier czerwony w ładne felgi. Ładnie sie prezentuje bez wrażenia agrotuningu. dzielone przednie szyby po opuszczeniu nie powodują podmuchów powietrza na głowę podobnie jak otwarty szyberdach.
~Paweł LUBxxxxx
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
jak na codzienną jazdę jak w moim przypadku jest to doskonałe autko... i jak na ten wiek trzyma się zajebiście! prawie nie widać śladów korozji (zauważyłem że autko moje jest chyba ocynkowane i jeszcze od spodu zakonserwowane)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf II 1.6 D 54KM 40kW
5,8
3,8
~Darek
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Swój samochód kupiłem w Niemczech. Rozważałem wile modeli:fiestę 1.8d, clio, peugota 106itp, ale również kierując się opiniami z tego forum zdecydowałem się na golfa..wcale nie żałuję. Gdybym miał pojąć decyzję o ponownym kupnie-bez zastanowienia. Moim zdaniem super autko początkującym lub małowymagającym kierowcom. Świetna studencka fura. Koszt kupna 3000 zł..to co włożyłem dodatkowo na płyny i paski to 500zł Od tamtej pory tylko jeżdzić....
~prizoner@o2.pl
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Niezawodność, jeśli ktoś stawia na to to nie mogę mu polecić nic innego tylko golfa. Zawsze wyjechałem i zawsze wróciłem.dla mnie bomba już przez prawie 3 lata. Rozumie sie że człowiek szuka nowocześniejszego wyglądu i takich tam ale ten typ jest ok.
~paffciu
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
golfik sprawdził się w 100% nigdy mnie nie zawiódł, polecam go niewymagającym kierowcom i początkującym
~bk.
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Bardzo ekonomiczne autko, do jazdy za tanie pieniądze jak najbardziej.