Lista ocen Volkswagen Golf II 1.6 D 54KM 40kW 1983-1991 (59) - Całokształt

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baksiu.14
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
moje autko nabyłem z przebiegiem 210.000 i był z roku 87 środek auta super zadbany miałem brązową konsole i grubą brązową welurową tapicerkę jak dotąd nie spotkałem auta takiego samego silniczek 1.6 diesel pięciobiegowa skrzynia szyber dach lusterka elektryczne autko w trasie ekonomiczne i jak najbardziej niezawodne polecam wszystkim. gdy sprzedawałem miał już ponad 300.000 i nic ropka do zbiornika i gaz do dechy. byłem nim w górach nad...
~Darek
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Swój samochód kupiłem w Niemczech. Rozważałem wile modeli:fiestę 1.8d, clio, peugota 106itp, ale również kierując się opiniami z tego forum zdecydowałem się na golfa..wcale nie żałuję. Gdybym miał pojąć decyzję o ponownym kupnie-bez zastanowienia. Moim zdaniem super autko początkującym lub małowymagającym kierowcom. Świetna studencka fura. Koszt kupna 3000 zł..to co włożyłem dodatkowo na płyny i paski to 500zł Od tamtej pory tylko jeżdzić....
~zbyszek
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Wzór zabezpieczenia antykorozyjnego, spalania, ergonomi foteli dla wiekszości wspołczesych aut. Poza wzgledami ekonomicznymi wybrałem golfa bo mi sie podobaja kanciate auta. Dodatkow mój golf ma brązową konsolę i grube beżowe welury. Lakier czerwony w ładne felgi. Ładnie sie prezentuje bez wrażenia agrotuningu. dzielone przednie szyby po opuszczeniu nie powodują podmuchów powietrza na głowę podobnie jak otwarty szyberdach.
~bobek
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Auto posadałem 6 miesiecy przez ten czas zrobiłem 9tyś/km i byłem z niego bardzo zadowolony. Jak go kupiłem był bardzo zaniedbany ale drobne poprawki i wymiany załatwiły sprawe auto było bezawaryjne do końca, troche uciażliwe jest trzeszczenie palstików wiadomo diesel to troche wibruje. Gdyby nie słabe przyszpieszenie i blacharka po 25 latch troche juz sie sypała to bym nim smigał dalej.
~mimek118
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Hej. Auto miałem kilka lat temu. Ogólnie wspominam je bardzo dobrze mimo że zatarłem silnik być może z mojej winy ale na szczeście jak chciałem sprzedać karuserieto znalazłem w nim telefon(leżał pod tylnym fotelem nie wiem jak tam sie znalazł) który po sprzedaniu pozwolił mi kupić nowy silnik i skrzynie 5. Auto bardzo ekonomiczne a zarazem tanie w utrzymaniu.
~schwyntzu
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Nie bez powodu jedno z najbardziej popularnych aut na naszych drogach. Prziesiadlem sie na golfa ´87 z Poloneza ´95 i byla to swietna decyzja. Mimo tego ze moj golfik jest prawie 10lat starszy, ma 2 x wiekszy przebieg i tak przewyzsza moje poprzednie auto w kazdej dziedzinie. Polecam Golfyw 100%, szczegolnie diesle ze wzgledu na trwalosc i koszty utrzymania.
~jazzik
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Jezdzilem nim 4 lata, przejechalem 70.000km. Nie sprzedalem go, tylko mi go rozbito. Ja nie mialem zadnych obrazen (zaskakujaco bezpieczny woz, w koncu to 87´), ten drugi w Nubirze wyladowal w szpitalu na 2 tygodnie. Swietny woz po przystepnej cenie. Niech o tym swiadczy fakt, ze teraz przymierzam sie do Golfa III 1.9TDI. W tym glownie mi brakowalo mocy, poza tym OK.
~pauloo23@o2.pl
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
VW Golf 1,6D to tani samochód w eksploatacji, bezawaryjny, trzeba na czas wymieniać olej itp. Silnik nie do zarżnięcia, ale turbo mile widziane. Elastyczny-załadowany full świetnie sobie radzić na górskich podjazdach w majowy weekend. można pisać do mnie nt. jazdy dieselem na rzepaku.
~kacz0r
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Auto dla osoby ceniącej sobie samochód tani w zakupie i niską cenę, oraz dostępność części zamiennych. Jeśli komuś zależy bardziej na niskim spalaniu niż szybkiej jeździe to doceni ten silnik. Na uwagę zasługuje solidna konstrukcja całości, oraz dość obszerny bagażnik.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf II 1.6 D 54KM 40kW
5,8
~PIOTRGABRYS@POCZTA.ONET.PL
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
alarm z gps i instalacja audio droższa niż całe auto. jak bym go sprzedać chciał to też na tym nie wyjde, więc jeżdze póki się nie rozleci, albo ja go nie rozwale,naprawy na bieżąco -samodzielnie choć czasem z nienawiścią-czasem mam go dość, ale na co dzień nie narzekam