Lista ocen Volkswagen Golf II 1.6 TD 80KM 59kW 1989-1991 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wayofgo
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
jedzie do przodu - byłem na przegladzie technicznym niedawno i poza słabym naciagiem prawego hamulca recznego wszystko było ok. Wiadomo teraz szukałbym czegos nowszego ale gdybym miał kupic to auto w tamtym momencie kupiłbym jeszce raz a pieniadze były stosunkowo niewielkie a jaka przyjemniośc z jazdy. Polecam wszystkimpoczatkujacym.
~adamss3003
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Za śmieszne pieniądze ( ja za swojego dałem 3,5tys) można kupić auto które naprawde jedzie ( nie tak jak niektóre autka z gazem) jest bezawaryjne i meeega oszczedne. Polecam!
~Prodigy
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
jesli chodzi o mojego to wiem za co zaplacilem, ogolnie golfy warte sa swojej ceny , nawet jezeli marka podwyzsza ja troche... ale za to pozniej malo do nich dokladamy...
~MZ
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Autko w miarę tanie i nie wymaga dużego wkładu finansowego. Jak coś się zepsuje to nie są jakieś gigantyczne naprawy, no chyba że wysiądzie silnik.
~makumba23
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
bardzo dobry.auto kupilem za 6 tys wlozylem jakis 1000.i teraz nic oprocz plynów.co do mocy to nie wiem ile ma ,ale napisalem 80 zeby opinia wskoczyla
~gdziurka
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
auto jest ok wiadoma jakbym mial wiecej kasy wybralbym golfa 3 a jak wiecej to 4 a jak bardzo duzo to i nawet 5 pozdrawiam
~Jakub Winkel
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Mega tanie części oryginalne, które psują się rzadko, a w dodatku w takim aucie jest ich mało :))
~JEZELI KTOS TEZ MA GOLFA 2 GTD TO CHCIAL BYM Z NIM POROZMAWIAC O TYCH AUTACH MALI AND_WISLA@O2.PL
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
jest to model troche droszy od innych niemieckich alt z tych lat ale mysle ze cena jest uzasadniona wyzej
~arek
mam juz ze sto lat i przejechane prawie 400tys auto ma a nadal jezdzi dobrze
~pawel
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
to tani samochod pozbawiony wyposazenia--ceny nieadekwatne do tego co sie otrzymuje