Oceny Volkswagen Golf II 1.6 TD 80KM 59kW 1989-1991

Volkswagen Golf II 1.6 TD 80KM 59kW 1989-1991 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf II 1.6 TD 80KM 59kW 1989-1991

~adamss3003
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Audo idealne. Jedynie brakuje ocynkowanej karoseri. Trzeba o niego dbać żeby nie zaczał gnić. Moim zdaniem powinni zrobić reedycję modelu. Po zdrobieniu kilku poprawek byłby to absolutnie światowy hit.
~wyczos
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Ocena 5/5 mówi sama za siebie. Zdaję sobie sprawę, że trafiłem na zadbany egzemplarz. Przy 1 wymianie oleju okazało się, że jeździł na jednym z najlepszych olejów półsyntetycznych i na takim samym do tej pory jeżdżę.
~golfon23
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
posiadam samochód od 1997 i jestem bardzo z niego zadowolony. tłumik mam od nowości przednie amortyzatory siłowniki w tylnej klapie.. samochód bardzo dobrze trzyma się drogi. na swój wiek jest ekstra aczkolwiek widać pod tylnym zderzakiem na łączeniach tylnego pasa rdze.. samochód co 3 lata konserwuje i przez to trzyma się kupy. w progach olej ze smarem tam gdzie otwory to konserwacja.. trwały samochód i wiele lat można nim się cieszyć
~Maniek
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Co tu dużo mówić,jestem bardzo zadowolony z mojego golfika, mam go 3 lata i jeszcze trochę nim pojeżdżę,moim zdaniem mega udany samochód, twardy i nie do zdarcia(jak się o niego odpowiednio dba), następca nie jest już tak dobry (chyba ze powyżej ´95 i z silnikiem tdi):P
3,5
~bartosz
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
auto ktorym mozna zrobic jeszcze tysiace kilometrow. przy tym niezwykle tanie. zarowno przy zakupie jak i w daleszj eksploatacji. do tego znizka na oc 50%. nic tylko jezdzic. mimo ze ma juz blisko 30 lat to wcale nie zapowiada sie by mialo konczyc swoj zywot.
~naturoterapeuta@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Jestem pod wrażeniem tego modelu . Mimo wielu lat i dużego przebiego sprawuje się doskonale w kazdych warunkach . Nie jest wymagający . Po prostu wsiadasz i jedziesz a jak zatankujesz zbiornik 55l to jeździsz i jeździsz . A to jest ważne , niskie koszty utrzymania.
~tomek
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Ogołem samochód nie no zarżnięcia to już mój 5 golf MK2 i nie mam zamiaru sie go pozbywac.
~victor
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Auto BDB, nie jest obciachowe jak np. Astra czy Opel Kadet lub F. Escort z tych samych rocznik?w.
~MZ
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
Świetnie nadaje się do jazdy zarówno po mieście jak i na długich trasach, mimo tego, że od czasu do czasu coś zastuka albo zaskrzypi. Samochód jest niezastąpiony.
4,1
~wayofgo
Hatchback 1.6 TD 80KM 59kW
ogólnie czuję sie w aucie dobrze i troche nim jeszce pojeżdzę