Lista ocen Volkswagen Golf III (806) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1019 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KrzychuK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu raczej nie brakowało. Z tyłu chyba było gorzej chociaż raczej sam tam nie jeździłem. Zdarzało się, że jak z tyłu siedziała wyższa osoba to czuć było kolana na plecach.
~lolunio23
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z przodu bardzo wystarczająco (ponad 180cm). Z tyłu już nieco gorzej, ale też nie ma tragedii. Fotele całkiem wygodne i człowiek nie jest specjalnie zmęczony nawet po dłuższej trasie.
~jkjarek
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Mam 191 cm wzrostu i nie narzekam. Samochody 20 wieku mają ten plus że ich kolumna środkowa nie jest szeroka jak telewizor w salonie, stąd kolana mają swoje ujście.
~Łukasz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
przestrzeń dla kierowcy i pasażera jest sporo,ale gorzej mają ci z tyłu bo tam nie jest zbytnio dużo miejsca ale czego tu się spodziewać golf nie jest dużym samochodem
~Tomek
Hatchback 1.4 60KM 44kW
jak na 3 trzydrzwiowy autko to kierowca ma wystarczająco a mam 190cm co prawda z tyłu za mna to raczej tylko dziecko bedzie miało dość miejsca ale do tego sa piecio drzwiowe auta
~radmen2
Hatchback 1.8 90KM 66kW
samochod maly, i malo tez miejsca zwlaszcza z tylu za roslym osobnikiem na przednim siedzeniu, jednak da sie to przezyc, to nie jest limuzyna zeby wymagac duzo miejsca i komfortu.
~Damian.
Hatchback 1.6 75KM 55kW
powiem tylko tak: W tamtych latach nie żałowano i nie oszczędzano na samochodach... Kierowca czuje się jak w domu. Na tylnej kanapie dwie osoby jadą w luksusie :)
~GUTEK-TDI
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca jest dużo.Jechałem z kolegą który ma 198cm wzrostu i siedział z przodu,drugi ma 189 cm wzrostu i siedział z tyłu i nie narzekali a przejechaliśmy wtedy 180 kilometrów :-)
~jacek25
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Kierowca - wyśmienicie dużo więcej miejsca niż w podobnych autach jak escort, bmw 3, czy civic. Natomiast z tyłu jest tragedia. Auto dla 2 osób ewentualnie 2 + dzieci
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III
5,9
10,1
~damian
Hatchback 1.6 75KM 55kW
dla kierowcy wystarczająco miejsca, fotel ma regulację wysokości co umożliwia zajęcie dobrej pozycji za kierownicą, z tyłu chyba ciasno nie wiem bo tam nie jeżdżę