Lista ocen Volkswagen Golf III (806) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1019 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MateuszK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Co do przestrzeni w środku, to nie mogę się również do niczego przyczepić. Wielokrotnie jeździłem w 4 lub 5 osób + bagaż i nigdy nie było żadnego problemu ze zmieszczeniem się w środku.
~Grzegorz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Generalnie jak moja żona prowadzi 165 cm wzrostu miejsca za kierowcą jest wystarczająco nawet dla mnie, ale jak ja prowadzę 188 cm wzrostu to pasażerowie za mną mają mało miejsca na nogi. Reszta ok.
~Adam
Hatchback 1.6 75KM 55kW
w porównaniu np do Asterki I w golfie jest naprawde sporo miejsca. Z tyłu u siebie w golfie nigdy nie jechałem, ale jeszcze nikt nigdy nie narzekał (mam na myśli kolegów mojego wzrostu czyli około 183 cm).
~marcin.s25@wp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Z przodu jest dużo miejsca, chociaż jestem wysoki i w wielu teoretycznie większych samochodach trudno mi sie zmieścić w golfie jest mi wygodnie. Bardzo pomocne opcje ustawienia fotela kierowcy.
~jhosef
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Wygodne fotele Recaro z regulacją. Kolumna kierownicza regulowana w jednej płaszczyźnie. Wygodnie ułożone pedału nie powodują niewygody przy dłuższej jeździe. Nawet niskie osoby znajdą ustawienie dla siebie.
~Niktoś
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Mam 188cm - nie narzekam na brak miejsca. Niestety pasażer za moim maksymalnie obniżonym i odsuniętym fotelem nie ma lekko - stopy pod fotelem zmieści, ale dobrze by było żeby nie miał więcej niż 160cm.
~Młody
Hatchback 1.4 55KM 40kW
W wersjach z reugulowaną kierownicą naprawde bardzo ciężko sie wpasować w swoje miejsce. jestem dośc wysoki (182cm) i w golfie bez regulacji kierownicy jeździło mi sie o wiele lepiej (mialem 2 golfy)
~mirras
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Przestrzeni spoooro, bagażnik olbrzymi. Na tygodniowe wakacje jechaliśmy Golfem w 4 osoby i wszyscy jechali komfortowo, a pojemność bagażnika uzmysłowi fakt że w tej czwórce były 3 kobiety :P
~Adam
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z przodu jest wystarczająco dużo miejsca na nogi i ogólnie. Z tyłu jest gorzej ponieważ człowiek wiekszych gabarytów może mieć problemy z wejściem z tyłu, nie mówiąc już o podróżowaniu...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III
5,9
10,1
~tomak999
Hatchback 1.6 75KM 55kW
samochód prawie zawsze wozi 5 osób plus każda osoba ma torbę podróżną i jakoś się mieszczą chociaż mogę powiedzieć za dla 4 osób jest ok dla 5 jest troszkę za mały (chyba że z tyłu jeździ 3 dzieci ;)