Lista ocen Volkswagen Golf III (806) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1019 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gembol
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Mam 190 cm wzrostu i jest mi wygodnie, ale pasażerowi za mną już niekoniecznie :) ale biorąc pod uwagę że wiozłem nim raz 2 osoby plus ja z dwoma rowerami górskimi, to trzeba dać dobrą ocenę :)
~Punix immrtl
Kombi 1.8 75KM 55kW
Nie nalerze do najwyższych i przy wzroście 176 cm mogę spokojnie znaleźc miejsce na nogi i głowę. Pasarzerowie też nie mają co narzekac. W tej klasie i na te lata to przestrzenny samochód.
~maczkon
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Na tle klasowych rywali \"trójka\" pod tym względem wypada nieźle ale jak na dzisiejsze standardy, przestrzeń w środku nie powala, chodź nie mogę powiedzieć, że golf jest \"ciasnym\" samochodem.
~Rabbitec
Hatchback 1.6 75KM 55kW
nie jestem wysoki (178) ale miejsca starczy też dla większych bo ja mam jeszcze zapas,osoba obok to samo. Z tyłu nieco gorzej ale średniaki spokojnie wytrzymają. Oczywiście nie mam na myśli jazdy w trasy.
~milusiaq
Hatchback 2.0 116KM 85kW
dla osoby mojego wzrostu miejsca jest wręcz bardzo dużo :) z tyłu siedziałam raz i to tylko na chwilę, więc nie mogę oceniać, auto dla 1-2 osób jest wręcz idealne dla rodziny raczej trochę małe
~ozzmosis
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Moim zdaniem jak na auto tej klasy jest naprawdę dużo miejsca. Jechałem na wakacje: 4 osobowa rodzina, wózek dziecięcy, bagaże, nocnik :-) wszystko się zmieściło i nikt nie miał powodów do narzekań.
~dubbler
Kombi 1.4 60KM 44kW
samochód jest przestronny i ten bagażnik wielkości passata poprostu super z tyłu moga podróżować nawet 3 szczupłe rasczej osoby, w porównaniu do Octawi kombi dużo więcej miejsca na nogi z tylu
~bengi@op.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Z przodu jest OK, Jeżeli na miejscu pasażera siedzi wysoka otyła osoba, mozemy czuć się nieco skrępowani. Z tyłu - wiadomo, to tylko kompakt, chociaż 2 osoby mogą na długiej trasie podróżować bez problemu.
~leniewiec25@o2.pl
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
głównie jeżdżę sam to nie narzekam, dwie osoby plus bagaż to jeszcze komforcik, ale 4 lub 5 osób to już tylko po mieście i to nie za daleko. Mam wersję 3d i wsiada się extra z przodu, ale do tyłu to ...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III
5,9
10,1
~Drit
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Jest to autko kompaktowe więc nie można oczekiwac przestrzeni z S klasy - ja posiadam wersje 5 drzwiową i miejsca jest więcej niż oczekiwałem - jazda jest więcej niż przyjemna - wręcz nie chce się wysiadac