Lista ocen Volkswagen Golf III (93)

~Pablo
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
VW to troche przereklamowana marka, która robi dobre samochody ale nie zachwyca swoimi produktami.
3,2
~art
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Szmelcwagen jak w moim przypadku. Walcze już 2 lata z silnikiem. Okazało się ze niezniszczalny silnik to zwykła ściema. Motor pracuje jak traktor. Słabo zapala!! Ciśnienie i wtryski są OK. Kupując auto z tym motorem zwróćcie uwage na to czy samochód nie ma odłączonego czujnika temperatury silnika. Jeżeli tak jest to ma załatwioną pompę wtryskową. Większość handlarzy stosuje tą metodę. Po podłączeniu czujnika auto nie bedzie chciało odpalić na...
3,1
~GOLF III 1.9d 5d
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Spoko autko, ale TDI GT 130 kM wtedy tak. I tylko taki.
~Strvs
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Dla silnika to auto kupiłem. Autko kupiłem gdy miało 240tyskm na liczniku a na silniku tego nie widać. Zrobiłem dopiero 10 tyś ale wciąż się nim zachwycam. Nie ma może dynamiki ale jest cierpliwy i uparty:) (Silnik)
~golfIII
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Za te pieniądze - jest to bardzo dobry samochód do jazdy. Nie dziwię się że złodzieje lubią te samochody - bo po prosu są bardzo dobre.
~gp@lobos.com.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Poza zbyt "nonszalanckim" zawieszeniem oraz kiepską wentylacją - same zalety.
3,7
~DIESEL 20
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
czasem glosono pracuje ale wszysto zalezy od ropy i stacji z jakiej pochodzi najciszej na vervie :) (Silnik)
~Listonosz
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jestem wiejskim listonoszem (serio pracuję na poczcie) Kupiłem Golfa do pracy i to był strzał w dziesiątkę. Auto jest nie do zdarcia. Wiele razy myślałem, że wreszcie się popsuje i je sprzedam ale ono się nie psuje! Myślę, że uda mi sie stuknąć 500 000 km!
3,7
~mati86
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
ogolnie wypada naprawde dobrze mozna pojezdzic pare lat jak ktos dba
~zerg
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
ogólnie auto do jazdy po miescie, polecam na pierwszy samochód, jednak po roku zaczął mnie nudzic głównie ze względu na zbyt słaby silnik.