Lista ocen Volkswagen Golf III (93)

2,6
~Golf III 1995
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Auto bardzo awaryjne. w ciągu roku wymieniłem wiele rzeczy, od głupiego włącznika ogrzewania tylnej szyby, podświetlenia przełączników, mechanizmu wycieraczki do amortyzatorów, wtrysków, sprężyn zawieszenia, przegubów, tłumika. wszyskiego co związane jest z hamulcami: zaciski, przewody nie mówie o klockach i tarczach bo to wiadomo jak w każdym, nie wsominając już o progach i błotnikach które równierz wymieniałem bo już nawet szpachla by nie... (Bezawaryjność (drobiazgi))
4,1
~M.M.
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
oprusz wymiany z wlasnej winy chydro-bolcow silnik pracuje calkiem na swoje lata brak wycikow (Silnik)
3,8
~zastanawiaj
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jak na ten typ ten rocznik powala mnie niezawodność sam zrobiłem 70000 za1 rok (w chwili zakupu 200000)i nic!
~jaco239
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Dobry tani i ekonomiczny samochod dla poczatkujacego kierowcy jak w sam raz:)
~P.
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Auto bardziej dal osób które szukają dla siebie cos na pierwszy raz , jedyna poważną wadą tego auta to karoseria , gnije wszystko co tylko możliwe prucz tego auto tankujesz i jedziesz.
4,1
~Piotr R
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Golf 3 to bardzo udane auto w rodzinie od 17 lat jeździ dobre czasem coś trzeba wymienić ale przebiegi roczne robię bardzo duże, wyjazdy za granice Golfem ? to żadnen problem, nie mam obaw że się rozleci, blacha w B.dobrym stanie, Auto zadbane, i odwdzięcza się wytrzymałością, motor pracuje głośno ale ma prawo jak na taki przebieg, niskie spalanie, tani w naprawach.
~adik00021
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
troszkę wolno sie nagrzewa tu większy plus dla benzyniaka (Wentylacja i ogrzewanie)
2,7
~prez8s
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Tak sobie, są zdecydowanie lpesze auta w tej cenie.
~Darek
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Drodzy kierowcy. Polecam. Co tu dużo gadać. Zaraz będę gonił ponad 20 tys. km. Czy tak ciężko wymieniać olej i inne płyny oraz materiały eksploatacyjne? A później płacz i zgrzytanie zębów. O starsze auta trzeba dbać, a będą niezawodne. Rekordów na 1/4 mili nim się nie pobije, ale spalanie poniekąd to rekompensuje.
3,2
~Manti
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Chociaż głośny jak na diesla to poza niską mocą nie można mu nic zarzucić (Silnik)