Lista ocen Volkswagen Golf III (93)

4,1
~swistak
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Miałem wersje Ecomatik(półautomat) i do czasu było super ale niestety wkońcu siadło i przerobiłem na zwykłego i dalej sie dobrze spisywało (Skrzynia biegów)
~hstl365
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Bezawaryjny wół roboczy. Silnik pancerny, pali zawsze i wszędzie. Skrzynia i układ kierowniczy również. Spalanie niewielkie, idealne auto użytkowe. Wnętrze jak to stary Vw, raczej toporne.
~Pawełeeek
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Skrzynia dobra, ale uwaga na stan oleju, jeżeli ciężko chodzi to trzeba dolać. (Skrzynia biegów)
~wiki
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
ogolnie samochod solidnie zrobiony tani w eksploatacji jesli nie byl powypadkowy nierdzewieje twarde zawieszenie ale za to tanie w utrzymaniu (Stosunek jakość/cena)
~MJ
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Spalanie na trasie nawet poniżej 5l. Średnio na dojazd do szkoły pali 5,5-6l. 6,5l spalił z przyczepką z obciążeniem. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~TOMEK
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
AUTO SPRAWDZAJĄCE SIĘ NA NASZYCH DZIURAWYCH JAK SER POLSKICH DROGACH , EKONOMICZNE TANIE W CZĘSCIACH ZAMIENNYCH .
~Luter Gdynia
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Z przodu rewelacja , z tyłu mogłobyć lepiej zwłaszcza przy odsuniętych przednich fotelach do tyłu. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Zabtom
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Jestem miło zaskoczony tym własnie autem zrobiłem dobry zakup.
~Bajkak
~Genon
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Autoświetnie się prowadzi. Latwa konstrukcja. Większość napraw można wykonać samemu.