Lista ocen Volkswagen Golf III (93)

3,5
~Yorgi
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Elastyczność ok ale kultura się gdzieś zapodziała :-) (Silnik)
3,7
~arkar
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Oleju starcza od wymiany do wymiany bez dolewek.Wymieniam co 7500 km (Silnik)
~greg
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Bardzo niezawodny samochód, mimo swojego wieku czuć dużo lepszą jakość wykonania niż w niektórych tanich nowszych autach, silnik i zawieszenie, to najmocniejsz punkty tego auta. (Silnik)
~beza
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Po 4 latach i 100.000 tys km moge powiedziec ze jest to naprawde dobre auto spalanie ok w miescie gora 6.5 przy ciezkiej nodze:).Czesci nie wiem bo nie kupowałem tylko oleje opony filtry i dobre paliwo tankowałem.Zal mi sie go pozbyc ,ale musze cos wiekszego kupic ,tylko ze nie wiem co teraz kupic.Co do osiagow to spox mozna tym jezdzic,:)
~rafi88
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jak dla mnie przy tym przebiegu rewelacja robie tym samochodem dziennie 200km i nic sie nie dzieje chodzi jak zegarek licznik niedlugo drugi raz sie przekreci a autko dalej pedzi przed siebie :) polecam osoba ktore chca sie podszkolic lub jako auto do pracy (Silnik)
~adi
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
mała moc ale absolutnie bezawaryjny nie do zajechania chyba jedyna usterka to nie włączał sie wentylator przy chłodnicy przez co kilka razy przegrzałem silnik asilnik do końca nie brał oleju (Silnik)
3,2
~bierzy
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Auto ekonomiczne, brak dynamiki, przy przebiegu 210tys km zerwał się klin na wale i skończyło się śmiercią silnika, autko dość toporne przynajmniej raz w miesiącu odwiedzałem mechanika,na szczęście części są dość tanie, za tą cene można wybrać coś lepszego...
3,8
~MichalT
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Jak ktos nie ma gustu to POLECAM! Prosty i trwaly tylko jezdzic i szybko wysiadac, bo wieje nudą
~Gregor
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
niezawody, elastyczny, trochę dla mnie za mękki, do dziś atrakcyjna sylwetka, tanie części, godny polecenia, czasem troche za mały, kiepskie oświetlenie drogi, mocne zawieszenie wytrzymuje naprawdę wiele,
~Jurek
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
dobrze sie prowadzi przy w miare rozsądnych prędkościach (Układ jezdny)