Lista ocen Volkswagen Golf III (806) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1019 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kezmannn1111
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Z przodu ilośc miejsca całkowicie wystarczająca nawet dla wyższych osób (mam prawie 190cm wzrostu), z tyłu miejsca jest chyba więcej niż w 5d, jednak przeważnie podróżuję sam także nie ma problemu. Bagażnik wystarczający żeby w dwójkę pojechac na wakacje.
~HM
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
bez zastrzeżeń. ja mam 178 cm wzrostu i mi wszystko pasuje jako kierowcy. Pasazerowie też nigdy nei narzekali. Polecam wyjęcie deski znad tylnego bagażnika - daje to użyteczną przestrzeń, do której można coś wrzucić, żeby nie latało po kabinie
~w4t3r
Hatchback 1.8 90KM 66kW
miejsca jest dużo nawet we 4 dorosłe osoby trasa rzędu 400km nie jest straszna w 5... to już raczej tylko krótsze trasy chyba że z tyłu posadzi się mniejsze osoby... przestrzeń dla kierowcy... jest dużo miejsca... wszystko jest pod ręką...
~Belsander
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Nie ma tu przesady jeżeli powiem, że jest bardzo dobrze jak na auto tej klasy i tych gabarytów. Chociaż może razić tylna kanapa na której dla niektórych może braknąć miejsca, ale miałem okazję jeździć 3 drzwiowym oplem astrą, i tu golf wygrywa znacznie.
~many55
Kombi 1.9 TDI Syncro 90KM 66kW
Zalety: - bardzo dużo miejsca - jak na razie przewiozłem wszystko to co potrzebowałem trochę większych gabarytów - auto idealne na wakacje:)) Wady: - przy maksymalnie odsuniętych przednich fotelach pasażerowie z tyłu mają przechlapane;)
~BigPiotr
Kombi 1.8 75KM 55kW
Przy moim 195 cm wzrostu rozpacz. Nie potrafię zająć wygodnej pozycji za kierownicą. Ratuję się odsuwanie osłony szyberdachu, ale to nie to. Podejrzewam, że przy normalnym wzroście kierowcy będzie dobrze (auto dla ludu). Z tyłu nie jest gorzej jak u innych.
~Przemas
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Całkiem wygodnie się podróżuje w 2 osoby. Ma porównianie do Golfa IV i Octavii. W środku Golfy zdecydowanie górują. W Octavii mocno sie rozczarowalem przestrzenią na nogi. Nawet więcej miejsca niż w Audi A4, choć tam fotele są wygodniejsze.
~water
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak na hatchbacka jest naprawdę w porządku, 4 osoby mogą podróżować w naprawdę dobrych warunkach nawet w długich trasach, 5 wiadomo jak to w prawie każdym samochodzie bedzię miała trochę mniej wygodnie ale przy trasach tak do 300km da się znieść.
~ja ;-)
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na te wymiary zew/wew bardzo dobrze. Nikt nie narzeka. Do tego asymetrycznie dzielona tylna kanapa pozwala na przewiezienie np większej ilości bagażu i 3 osób na pokładzie. Bagażnik nie jest może przepastny, ale zdecydowanie wystarcza.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III
5,9
10,1
~Mariusz
Hatchback 1.8 75KM 55kW
no tutaj to co do wersji 3d to można by się zastanowić,jednak jeśli ktoś wybiera 3D to raczej dla siebie a nie dla rodziny a patrząc pod względem auta z którego korzysta raz na jakiś czas 3 os to miejsca jest bardzo dużo.