Lista ocen Volkswagen Golf III (806) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1019 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slaweks5
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Jest na prawdę sporo miejsca! Na brak miejsca kierowca nie może narzekać jak i pasażer siedzący z boku ale to w jaki sposób ułożą się ci z przodu może odbić się na miejsce dla pasażerów z tyłu... Ja jestem kierowcą i miejsca mam aż nadto, mimo wszystko siedzący z tyłu nigdy nie narzekali.
~Anzel, Anzel18@wp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Same fotele w mojej wersji (Pink Floyd) zasługują na pochwałę pod względem użytego materiału.Pomimo braku trzymania bocznego i podobnych względów nie można narzekac na przestrzeń w kompakcie klasy Golfa.Tył napewno nie rozpieszcza ale trzem osobom nie jest jeszcze tak ciasno jak przykładowo w BMW E36.
~PIOTRGABRYS@POCZTA.ONET.PL
Hatchback 2.8 VR6 174KM 128kW
AUTO MAŁE W ŚRODKU ALE NA TYLE WSZECHSTRONNE ŻE NIE MAM WIĘKSZYCH ZASTRZEZEŃ. 4 OSOBY OK PIĘĆ TO JUZ ZA DUŻO. FAJNE SCHOWKI I PÓŁKI POD SIEDZENIAMI Z PRZODU. WYGODNE SIEDZENIA FABRYCZNE KUBEŁKI. BAGAŻNIK PODNIESIONY O WYSOKOŚĆ BUTLI 45 LITRÓW- ZASIĘG NA 36 LIRTACH OD 200 DO 280 NAWE 300KM
~adamus75
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Dla kierowcy jest dość dużo miejsca ale tylko wtedy gdy fotel jest regulowany w kilku płaszczyznach inaczej siedzi się jak na taborecie(ja mam 187cm wzrostu) :) Z tyłu miejsca co kot napłakał, każdy kto jedzie nim tak około 50km na tylnej kanapie marudzi po wyjściu :)
~Krzysztof
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wystarczająco miejsca na nogi i wygodne fotele z dobrymi siedziskami.Zwrócę uwagę na fakt iż przy przebiegu ponad 400 tyś km samochód ma wiąż oryginalną nigdzie nie przetartą tapicerkę.Z tyłu miejsca na nogi jest wystarczająco jedynie dla dzieci, dorośli mogą trochę narzekać.
~starszak
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Dla kierowcy i pasarzera bardzo dobrze.Nawet dużo lepiej niż nowszych golfach.W nowych madelach szyba jest bardziej położona i w rezultacie słupek ma się bliżej głowy.Tu jest wrażenie większej przestrzeni.Z tył juz normalnie tak jak w w sumie małym kompaktowym autku.
~gebek1@wp.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
przestrzeń jak na tą klasą samochodu jest doskonała. ja (186cm wzrostu) mogę się z tyłu rozkładać nie przeszkadzając współpasażerowi :) przy trzech osobach z tyłu też jest możliwie. kierowca i pasażer z przodu także mają doskonałą przestrzeń do usadowienia się wygodnie
~conradozz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasażera siedzącego z przodu miejsca jest wystarczająco dużo. Jeśli jednak z przodu jadą osoby mierzące powyżej 180 centymetrów wzrostu (chodzi o odsunięcie przednich foteli do tyłu), wówczas dorośli pasażerowie siedzący z tyłu na pewno nie będą się czuli komfortowo.
~bartas79
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Bioroć pod uwagę wiekowośc konstrukcji to nie ma powodów do narzekań zwłaszcza z przodu, jeśli chodzi o tył przy moim wzroście ok. 180 cm, pasażerowie z tyłu jeśli nie są wyżsi powinni się bezproblemowo zmieścić. Tylny rząd siedzeń raczej dla dwóch pasażerów.
~gcs@onet.pl
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Przy tak przeciętnych gabarytach bardzo duzo miejsca w kabinie. Dodam, że mam 200cm wzrostu więc wiem co mówie. Co prawda przy moich warunkach za mną nikt nie mógł się dobrze rozsiąść ale kogo to obchodziło... Ja nie miałem żadnych problemów żeby się wygodnie ulokowac.