Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (149) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 151 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert Michalski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Wymienilem wlaśnie amorki w 9 letnim aucie w Polsce od 3 lat, podejrzewam że byla to pierwsza wymiana. Generalnie prowadzi się calkiem dobrze, aczkolwiek nie jeżdzilem np. focusem więc nie mam porównania. Uklad kierowniczy ok.
~arbuko@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jesli chodzi o komfort jazdy nie jest to moze Bentley, ale auto zachowuje sie pewnie na drodze. Nie zaskakuje nad- ani podsterownoscia. Mam wersje kombi z twardszym zawieszeniem i wiekszym rozstawem osi - bez zarzutu.
~Colt
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Przednie zawieszenie jest mega fajne - tanie w utrzymaniu i jak się troszeczkę o nie dba to trzyma się drogi i czuć pod kierownicą każdy ruch. Tylna belka niestety jest bez możliwości regulacji zbieżności.
~diakon
Kombi 1.6 100KM 74kW
Golfik jest po biciu. Nie przeszkadza mu to jednak utrzymywać dobrych warunków trakcyjnych. Szczególnie zaskoczyło dobrze zestrojone zawieszenie i przyjemne wyłapywanie mniejszych dziur.
~Demoniszcze
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Stosunkowo proste zawieszenie spisuje się dobrze na polskich drogach, niestety nie tak wygodnie i dobrze jak wielowahaczowe, jednak niższy komfort rekompensuje większa wytrzymałość i niższa cena naprawy
~adrep21
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Na dobrych oponach ( mam 16 Michelina ) można śmiało wariować na zakrętach. Samochód prowadzi się pewnie, przez 200tys w zawieszeniu wymieniłem tylko raz przednie łożysko i gumy od stabilizatorów!!
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Autko dość twarde - wcześniej jeździłem Daewoo Espero i wyglądało to całkiem inaczej (zwłaszcza w ostrych zakrętach). W przypadku Golfa nie mam problemu z tym, że muszę się zastanawiać, jak on pojedzie :)
~gabriela.sosnik@gazeta.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Marzenie. Wielkie kola 15/16 cali i szeroki rozstaw sprawiaja ze plynieesz. Dodatkowo sztywna karoseria, co pomaga w raze klopotow, np. za duza predkosc na zakrecie lub wizyta jednym kolem na poboczu
~piotrekzc@poczta.fm
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
teraz dopiero delikatnie słychać wspomaganie kierownicy(pompa) drogi trzyma się super na przejechane 290000km wymieniłem 3 razy amorki i trzy razy klocki i raz tarcze przód,wiec to dobry wynik
~bart@o2online.de
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Pewne zachowanie na drodze,nawet w skrajnych sytuacjach( jezdze kombi), zawieszenie wyposrodkowane choc musze sie liczyc z wymiana przednich amortyzatorow(140tys.km), pewne trzymanie na zakretach.
Volkswagen Golf IV Kombi