Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (135) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek, Łódź
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Tylko turbina, ale tak jak napisałem, myślę że sprawę pokpił poprzedni właściciel. Wnętrze auta dużo wam powie jak było użytkowane...
~michalt5@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Remont silnika za 6,tyś.po zakupie auta, to chyba jedyne, bo nie ma co pisać o turbinie ect. To są dla mnie elementy eksploatacyjne.
~Arrow607
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
uklad elektryczny lubi nieraz dac o sobie znac ale jak narazie jest spokuj wystarczylo wymienic jedna kosteczke:P
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Z powaznych awarii to awaria przekladni kierowniczej (rozszczelnienie). Ale przy tym przebiegu to do wybaczenia.
~człowiek
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Pompa paliwa po szło po 5tys., wymiana drażków kierowniczych po 20tys, wahacze po 22tys, alternator po 25tys... długo by wyliczać.
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
niska trwałość turbosprężarki po 80 tyś wyraźny spadek osiągów, usterka ta wystąpiła w większości znanych mi silników tdi VW
~Ptts
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Powyżej 250 tys km przebiegu sypią się: wtryski, turbina, dwumasa, kompresor klimy, intercooler.
~Demoniszcze
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
pompowtryski masakra, regeneracja za regeneracją, do tego dwumas szybko się poddał... tak okej...
~klasaauta
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
żadnych powaznych usterek i nieplanowanych pobytów w warsztacie, warto o niego dbać a się pięknie odpłaci
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi
8,8
10,2
~PopeCorn
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Bez wstydu, jedyny raz na lawecie jak w trasie strzelił rozrząd i nagle zrobiło się cicho.
Volkswagen Golf IV Kombi