Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (135) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bart@o2online.de
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Przekrecona sruba od miski olejowej( ponoc czesty przypadek), musze sie liczyc z wym.amortyzatorow przednich i w koncu(!) przeplywomierza( jakkolwiek nie przeszkadza to w jezdzie). Od momentu kupna ( 90 tys.km) glosna praca rozrusznika.
~pamin1@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Z poważnych spraw to turbina ale żyję z tym. Generalnie to samochód o który trzeba dbać i lepiej wymieniać części dobrych firm. Każda oszczędność wyjdzie. Ja jestem zadowolony i nie mogę narzekać. Znajomi oszczedzają i mają kłopoty.
~goliat
Kombi 1.6 100KM 74kW
zawalony jeden wtrysk naprawa 500zł, ale to moja wina, zatankowałem na jakiejs zwykłej stacji no i chyba połowa to była woda, także nie tankujcie na jakichs przydroznych stacjach bo tam naprawde oszukują na jakości paliwa.
~Pablo
Kombi 2.0 115KM 85kW
Po 2 latach i 30 tys maska otwierana tylko do kontroli płynów i oleju. Oleju trzeba pilnować od wymiany do wymiany 1l dolewki ten typ tak ma.Instalacja BRC niezawodna bardzo niski ubytek mocy
~maniano@tlen.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Nic a nic!!! Polecam to autko tylko tyle,że trzeba dobrze trafic a pózniej dobrze ekspoloatowac,chodzi mi o to by nie deptac mu zaraz na zimnym silniku czy gasic po forsownej jezdzie a bedzie towarsz
~posiadacz
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Od nowości coś skrzypi w zawieszeniu - serwis twierdzi że w normie, silnik bierze sporo oleju - serwis twierdzi że tak ma być, dość mocno kopcił - naprawili. Jak na bezawaryjnego niemca - coś sporo tego...
~Artex66@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Nie liczyc tej skrzyni ale teraz ma lepsze dni i nie zgrzyta, to jest jeszcze jeden ból. Miska olejowa jest nisko i latwo ja rozwalic na naszych dziurach ja spawalem ja 2 razy takze naprawde trzeba uwazac
~Mateusz
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Przez 10 lat użytkowania zepsuła się jedynie skrzynia biegów. Części, które wymagają wymiany (hamulce, sprzęgło, olej, rozrząd) są tanie i wymienia się je w każdym samochodzie
~Pies
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Turbo skrzynia blachy elektryka zawieszenie a nawet potrafi dostac samozaplon oleju w turbo i wtedy brakuje skali na obrotomierzu a czesci z silnika leza na ulicy
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na razie nic poważniejszego się nie działo (wymieniłem jedynie sprzęgło, z czym można się liczyć przy takim przebiegu). Poza tym - \"odpukać\" - wszystko jest OK
Volkswagen Golf IV Kombi