Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (135) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gabriela.sosnik@gazeta.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Przy wymianie kol zimowych, Sruba sie ukrecila i trzeba bylo wymienic lozysko i piaste. W salonie Skody to ok 600 PLN. Te wkrecone sruby to chyba czesty problem w Golfach.
~kris
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
dokonałem jedynie wymian eksploatacyjnych: pompa wody, pasek rozrządu z rolkami i pasek wielorowkowy z łożyskiem (ceny części i usługi w serwisach są zbyt wygurowane)
~DK
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Zawieszenie tylne oraz układ hamulcowy tył. W tym przypadku pęknięte obie sprężyny i zatarte prowadnice zacisków. Wszystko pozostałe jak dotąd OK.
~Łukasz
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Moje najpoważniejsze usterki do Usterka alternatora i wymiana Cewek ze świecami bo zakończyły żywot centralnie pod domem!! :D więc nie narzekam
~Marcin
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
oprócz w/w łożyska w skrzyni nic nie było. Wymieniane tylko części eksploatacyjne czyli PRZÓD - hamulce, łożyska, poduszka silnika, TYŁ - amory, hamulce
~marcin
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
nie miałem ,poza zdarzeniem kiedy jechałem polną droga i zahaczyłem o wystający kamień ,co skutkowało dziurą w misie olejowej wielkości pięści
~Daniel
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Napisze krótko wydałem na to auto 20 tyś dołożyłem 10 tyś bo co chwilę się coś psuło a na koniec sprzedałem za 10 tyś więc 20 tyś do tyłu.
~Marcel bb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
USTERKI? hm,przeplywomierz,troche elektryki(alternator)jak jezdzisz po miescie tylko to lepiej olej wymienic juz po 5tys,dla dobra silnika.
~Colt
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Jak już pisałem, pękł mi kawałek kosza docisku sprzęgła - więcej przygód z serii"poważne" mnie ominęło.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi
8,8
10,2
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu trochę lepiej, często pada turbina przy jeździe w mieście, intercooler jest delikatny potrafi być nieszczelny.
Volkswagen Golf IV Kombi