Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (300)

~piotrekzc@poczta.fm
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
mankamentem tego auta jest bardzo delikatne wykończenie wnętrza,wszystkie elementy takie jak uchwyty do zamykania drzwi pokrętła od nagrzewnicy oraz inne drobiazgi powleczone są delikatną powłoką gumową i po jakimś czasie wszystko to wygląda fatalnie,pościerane,porysowane i do wymiany(przy normalnym użytkowaniu)
~lukas1238
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Całokształt wygląda kiepsko, nie mam najmniejszej ochoty jeździć tym autem, moim poprzednikiem jeździłem z przyjemnością mimo, że był starszy niby słabszy (75KM) i generalnie mniej komfortowy. Zero przyjemności z jazdy!!! Reasumując, Golf z TYM SILNIKIEM to ociężały muł bez najmniejszego polotu.
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
kupić nowe auto VW to prawdziwa porażka ze wzgl. na cenę rzeczywistą wartość auta użytkową i konieczność ubezpieczenia AC, reszta w normie ale rozczarowany będzie każdy ktow wierzy w brednie z niemieckich gazet dotyczących VW. Auto używane polecam tym którzy chcą zaopatrywać się w części na szrot i u złodzieji na giełdzie samochodowej
2,5
~chro100wski
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
NIE POLECAM TEGO MODELU NIKOMU! Najgorszy wybór w życiu postanowiłem kupić samochód zawsze chciałem mieć golfa IV, a więc za kupiłem 1.6 105km po krótkim czasie wysiadł mi silnik, byłem u 3 różnych mechaników żaden nic niemógl zrobić, zarządziłem wymianę silnika, kupiłem nowy silnik od Golfa 1.6 16v 105km taki sam jaki był fabrycznie, ale również miałem takie nieszczęście, że i ten silnik wysiadł, zarządziłem kolejne wyciągniecie silnika i...
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik może nie jest demonem prędkości, lecz jego spalanie jest ogromnym autem. W trasie 5,5 miasto 6,5 a jak faktycznie chce się jeździć ECO to i da się w trasie poniżej 4,5 ;) (Silnik)
~Mr. Honestus
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Kiedy zimny, tuż po odpaleniu, pracuje przez ok. 5-8 sek. nierówno, ale to tylko drobiazg. Później już w porządku. Kiedy jest ciepły nie ma takiego problemu tuż po odpaleniu. Troszkę głośnawy, kiedy się zagrzeje chodzi ciszej. W moim Golfie jest na pompie wtryskowej i dysponuje mocą 90 KM. Silnik może nie dla rajdowców, ale swoje też potrafi i co najważniejsze jest ekonomiczny. (Silnik)
~mrok74
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Jeśli komuś nie zależy na dużej mocy lubi spokojną płynna jazdę,jeżeli komuś nie przeszkadza głośniejszy klekot na wolnych to jest to naprawdę najlepszy silnik diesla od VW.Brak dwumasa,turbiny,pompowtryskiwaczy,przepływomierza czynią ten silnik bezobsługowym i bardzo ekonomicznym.Polecam kierowcom którzy nie maja kompleksów,śmieją się z idiotów wyprzedzających na chama wszystko co przed nimi.Auto dla zrównoważonych a nie dla debili...
~zer dla skner
Kombi 1.6 100KM 74kW
duzo miejsca, fajne nadwozie, dobre wlasciwosci jezdne, niezle zawieszenie, trwale elementy konstrukcyjne, doskonały komfort jazdy i tragiczny silnik alternatywy - Astra, Focus, Corolla. Brałbym astrę 1.6 16v albo 1.7 dti - prostsze konstrukcje silnika kosztem mniejszego komfortu jazdy.
3,2
~GOLF TDI
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Przyspieszenie dość dobre, elastyczność również, niewątpliwą zaletą jest to że wyprzedzanie można rozpocząć równiez na 5 biegu. jednak na niższych biegach do granicy maksymalnego momentu (ok.2000obr/min) jakby nieco ociężale. (Silnik)
~arbuko@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem z tego auta naprawde zadowolony. Male mankamenty nie zasluguja nawet na miano kropli dziegciu w beczce miodu;))
Volkswagen Golf IV Kombi