Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2006 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wilk132@op.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Myślę że jak na ten wiek auta 11 lat i ten przebieg 300 tys. jest dobrze. przez pięć lat pojawiły się następujące usterki -problemy z domykaniem szyby kierowcy (podobno typowe) - żeby zamknąć bagażnik trzeba czasem kilku prób - wymieniałem taśmę od poduszki powietrznej w kierownicy 50 zl taśma +50 wymiana - mechanizm przednich wycieraczek zatarły się tuleje , kupiłem używany za 60 zl wymieniłem sam (nie kupujcie nowych podróbek Kupiłem...
~Robert Michalski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Generalnie jest ok. Oczywiście serwisuję regularnie (nie w ASO). Trudno wymienić przednie żarówki, ale to chyba w każdym samochodzie jest ten problem. Powloka lakiernicza w idealnym stanie, auto mam niebite (sprawdzalem). Tylna wycieraczka \"utyka\" ale dziala. Czujnik zamka drzwi kierowcy nie dziala. Uszczelki przy tylnych bocznych oknach stopily sie trochę na wakacjach we Wloszech ale trzymają się. Myslę ,że jak na ten przebieg jest...
~Olek S.
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
W drobiazgach nie ma się co psuc bo ich nie ma, szybko zdziera się lakier z plastików na podłokietniku drzwi, drobne problemy z ręcznym - nie odpuszczał do końca. Gwizd turbo się nasila ale jeszcze nie jest tragicznie. Przy 150tyś km wymieniono sprzęgło. Przy 80tyś amory.
~Darkoski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Raz do roku przepala się żarówka świateł mijania (lewa w lutym a prawa w marcu) tak jest co roku. Zastanawiam się często czy to nie jest specjalnie zorganizowane przez VW. A w kwietniu przepala się podświetlenie konsoli środkowej - jedna żarówka za 1 zł.
~Bil Cllinton
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Poza stałymi elementami które po prostu muszą się zużyć podczas normalnej eksploatacji to.... NIC, a NIC! Przecież nie będę pisał o przepalających się żarówkach albo przetartych klockach hamulcowych.
~effendi
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Właściwie ciągle coś się sypie.Zamki, plastiki, osłony i inne duperele. W renówce też nie było rózowo, ale tu jest gorzej.
~Bartek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Podnosnik szyby, tasma do poduszki powietrznej pod fotelem ogolnie dobrze to wyglada :)
~olaf
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Gaśnie mi żarówka w lewj tylnej lampie bo coś non stop nie łączy. Czasem gaśnie przednia lewa lampa :/
~kris
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
generalnie jest dobrze, były drobne usterki, ale jest to auto z przebiegiem 212000 km więc to nie dziwi
~Kylo
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Od czasu do czasu coś tam o sobie da znąc. (wypluć i odpukać).
Volkswagen Golf IV Kombi