Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla rodziny 2+1 jest OK. Mam 185 cm wzrostu i osoba o wzroście ~ 170 cm siędzie za mną - bez szału ale nie będzie obcierałą kolanami o fotel - Siedzę dość daleko, ale oparcie do siedziska jest w kształcie litery \"L\" niemal 90 stopni. \"Paka\" jest przyzwoita, wys. załadunku jest akceptowalna.
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Naprawdę doskonale. I z przodu i z tyłu jest bardzo dużo miejsca na nogi i głowę. Na szerokość jest też ok - chociaż już bez szczególnych rewelacji. Bagażnik jest spory, pod podłogą jest miejsce na drobiazgi.
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wysokość foteli regulowana + regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach. 185cm mieści się bez problemu za kierownicą jak i za samym sobą, lecz z tyłu mogło by być troszkę więcej miejsca.
~Mr. Honestus
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Z tyłu nie za dużo miejsca na nogi, jeśli osoba siedząca przed Tobą jest pokaźnego wzrostu i odsuwa przedni fotel daleko w tył. Samochód nie jest raczej dla "wielkoludów".
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na auto klasy kombi zdecydowanie jestem zaskoczony tym jak mało miejsca jest z tyłu, dla pasażerów, gdy z przodu usiądzie ktoś powyżej 190cm tu duży minus.
~Marcel bb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak dla mnie wystarczajaco,ale osoby powyzej 180cm moga narzekac,zwlaszcza z tylu.Za to bagaznik (big)np.rowerek i wozek wchodza bez problemu.
~banerski
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
na począku myślałem,że mało jednak dobrze,zwłaszcza że jest podłokietnik,pasażerowie też nie narzekają,Ci z tyłu siedzieli cicho.
~Ravcio
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem wysoki i nie mam problemów z brakiem miejsca. Niestety po odsunięciu przednich foteli wysokie osoby z tylu mają ciasno.
~jb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
tutaj minus za przestrzeń na nogi na tylnych siedzeniach - jest po prostu ciasno, plus za bagażnik - duuuży
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
5,8
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu wystarczająco dużo miejsca. Niestety pasażerowie na tylnej kanapie mają mało miejsca na nogi.
Volkswagen Golf IV Kombi