Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
stosunkowo drogi w zakupie w porównaniu do konkurencji, najtańsze egzemplarze bywają bardzo zmęczone wręcz zajechane, ja swojego szukałem ładnych parę miesięcy i zapłaciłem sporo więcej niż okazje z tego rocznika na allegro - ale myślę, że się opłaciło przez pięć lat zrobiłem już nim sporo kilometrów i nadal uważam, że mam bardzo dobre auto
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj jest dobrze, lecz po 16 latach życia mojego Golfa zaczęła się sypać dość dość wszelkie pierdoły jak podgrzewane siedzenia czy pogrzewane lusterka, elektryczna klapa itd itp. Lecz silnik nadal ma się bardzo dobrze :). Nie będę się tu rozpisywać o tym że są poobdrapywane plastiki, bo to jest w tym wieku normalne .
~RafaL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Mysle ze auto warte jest swojej ceny, srednio moj model chodzi po 17500 zl i jesli bym mialbym kupowac ponownie zdecydowal bym sie bez namyslu na ten model choc moze z mocniejszym silnikiem.
~marcin
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Więcej kosztuje niż konkurenci ale za to jeśli nie miał kolizji i nie był po wypadku możemy zapomnieć o korozji ! Stan mechaniczny zależy od tego kto nim jeździł i kto naprawiał
~arbuko@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Placac za Golfa otrzymuje sie niezawodny, ekonomiczny i dopracowany samochod. Ponadto Golf jak mowia w Slowenii "trzyma cene" - powoli traci na gieldowej wartosci.
~jacho1804@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto kosztuje stosunkowo dużo jak na swoją klasę ale nie jest zrobione z plasteliny i nie przez idiotów.Alternatywą jest używana Tavria lub nowa Dacia za grosze , tylko czy zapali....
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto klasy średniej, na rynku wtórnym ceny utrzymują się na wysokim poziomie, za wysokim, myślę że w tej cenie można dziś znaleźć ciekawsze oferty.
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto dużo droższe od konkurencji (np. Focusa). Przy sprzedaży chyba raczej nie będzie problemów ze znalezieniem chętnego i na wartości raczej też nie straci...
~HH_PL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie jest tani bo zaplacilem za niego 69 tys. i naprawde nie byl warty tych pieniedzy!O jakies 25 tys. za duzo! Jakos materialow moze jest dobry!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
5,8
~Ravcio
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód nie kosztował wiele ( nowy) ale była to podstawowa wersja, Ceny we wtórnym obiegu nie są niskie nie mniej Golf jest jej wart.
Volkswagen Golf IV Kombi