Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto szybko się nagrzewa, jak na diesla to nawet bardzo szybko, dmuchawa czasem jest za słaba gdy nastawimy nawiew na wszystkie strony. Klimatyzacja działa od startu i daje radę. Ponadto podgrzewane fotele też spełniają dobrze swoje zadanie
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o Climatronic to niektóre z dzisiejszych aut chciały by mieć tak dobrą klimatyzację jak ta. Jeżeli jest regularnie serwisowana zimą szybko ogrzeje auto, a latem momentalnie schłodzi wybierając na panelu climatronica tryb "LO"
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Klima trochę wieje - ale ja mam tylko climatic, a nie climatronik. Czyli jest skuteczna, ale można się przeziębić. Jeśli chodzi o ogrzewanie to jest naprawdę dobrze jak na diesel. Szybko się rozgrzewa (w porównaniu z kolegami , którzy mają inne diesle).
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto użytkuję od 2 miesięcy - cały czas było ciepło i ciężko mi powiedzieć, jak będzie w zimie. Jedna bolączka, którą zauważyłem, to parujące szyby przy 3 osobach po wyłączeniu klimy. Rozwiązanie - nie wyłączać klimy ;)
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Klimatronik spelnia swoje zadanie, zima i latem mam w aucie taka temparature jak chce. Jedyny minus za to ze nie mamy nawiewow zimnego powietrza dla pasazerow z tylu. Ale to nie w autach tej klasy.
~jacho1804@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie mam żadnych negatywnych uwag jedynie nagrzewa się długo. Wskazówka termometru płynu rusza się po 5-ciu kilometrach. Ale kupiłem sobie matę grzewczą na siedzenie.... wspaniała rzecz.
~Weber Tomasz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Troche się dlugo nagrzewa ale..trzeba pamietac iż jest to jednostka 1900cm i jest co do nagrzania. Nawiewy działaja sprawnie klimatyzacja też spełnia swoje zadanie.
~Ravcio
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Sama wentylacja działa poprawnie. Zimą bardzo długo sie nagrzewa. Jeżdżę też innymi dislami i tam nie ma tego problemu. Brak klimatyzacji - niestety.
~banerski
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
szybko się nagrzewa,z szyb szybko schodzi para(jeżeli zaparują a to zdarza się nieczęsto), tylna szyba,ogrzewanie,wzorowo,
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest OK. Klima (manual) daje radę. MOży to tylko u mnie, ale przepalają mi się linie w szybie tylnej...
Volkswagen Golf IV Kombi