Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2006 (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak to w kombi - ujdzie. Przód, boki ok - tył - wymaga przyzwyczajenie. Fatalne jest asymetrymcze prawe lusterko... Zawsze można wrzucić z anglika jak ktoś chce :)
~Berlioz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Dobra widoczność z każdej strony, asynchroniczne lusterko, ze względu na fakt, iż jest to kombi i ma parę metrów, zawsze warto dwa razy zajrzeć w lusterko
~Szyszon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W kombi jak w akwarium, wszystko widac doskonale. Na minus - prawe male lusterko. Nie wiem dlaczego jest roznica wielkosci pomiedzy lewym a prawym.
~banerski
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
jak dla mnie bomba,słupek nie przeszkadza,jednak i tak należy sprawdzić to indywidualnie,np.ja mam garba i może dlatego widzę wszystko dobrze
~zq
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność do przodu i na boki jest OK... Jednak pomimo tego, że jest to kombi - jakoś dziwnie patrzy mi się przez tylną szybę. Może to kwestia przyzwyczajenia
~PiotrekM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Dobrze, ale bez rewelacji. Z przodu jest pochylony słupek - trochę zasłania, z tyłu też szeroki tylny słupek. Jednak daje się do tego przyzwyczaić.
~Mr. Honestus
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Widoczność przyzwoita, choć trzeba przywyknąć do troszkę za szerokich słupków z przodu, które nieco zmniejszają zakres widoczności.
~Weber Tomasz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
troszke przeszkadzają boczne przednie słupki ale chyba sie przyzwyczaje . Widocznośc na boki ok. Do tyłu OK.
~Ravcio
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam Varianta i do tyłu trochę gorzej ale jestem przyzwyczajony do lusterek więc bez problemu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
5,8
~Maniek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Duża płaska szyba z tyłu, duże okna bagażnikowe.. ogółem jest bardzo dobrze
Volkswagen Golf IV Kombi