Lista ocen Volkswagen Golf IV (171)

~yut
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto ogólnie niezawodne. brak poważniejszych awarii, ekonomiczne w utrzymaniu. Ma swoje problemy z korozją głównie chodzi tu o przednie błotniki i progi, to chyba typowe dla golfów.
~Bullyson
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto godne polecenia. Solidny, wcale nie brzydki, można pojechać oszczędnie a można i w miarę szybko. Jakość wykończenia naprawdę dobry. Warto poszukać zadbanej i niebitej sztuki a na pewno posłuży duuuużo kilometrów.
~marcin gg9766107
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
idelany samochód dla ludzi potrzebujących auta z klasy sredniej .tani w utrzymaniu super wykonanie dostępne częsci
3,7
~Mati
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik dynamiczny i dosyc elastyczny. Moglby miec lepsze odejscie od 120 do 160, ale ten przywilej niestety nalezy do wersji 110 KM. Jesli chodzi o jazde po miescie to jest to cos prawie idealnego, ale na trasie - moglby byc dynamiczniejszy (Silnik)
3,6
~marcinus13
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
auto bardzo dobre tylko wiadomo kupujesz 11- letnie auto i nie wiadomo co roził z nim poprzedni właściciel, sam jak wszystko robisz i dbasz o nie to gra!
3,7
~Grzegorz ( k2 )
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jest elastyczny i ekonomiczny daje radę zarówno na trasie jak i w mieście / Trochę długo się nagrzewa. (Silnik)
~banerski
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Sniejklasy dynamiczne auto na niezbytygórowane potrzeby,za to solidne i tanie w eksploatacji. Jestemzadowolony i nie narzekam:)
~Accipiter
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
"Lać i jechać" to mit :) ale gdyby dzisiaj nadal produkowano takie auta jak Golf IV z silnikiem 1.9 TDI to pewnie kupiłbym go w ciemno. Silnik mimo, że mułowaty całkiem nieźle sobie radził. Brakowało dynamiki ale to w końcu wół roboczy, ma nas zawieźć z punktu A do punktu B. O komforcie tutaj nie ma mowy, jadąc w dłuższą trasę człowiek się szybko męczy. Trafiały się czasem drobne usterki ale poważnej awarii nie zanotowałem na szczęście.
~BYK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
prosty silnik, nie zawodny, łatwo dostepne wszystkie czesci z łatwoscia i cena tez dobra w porownaniu z innymi (Silnik)
~mmichael83@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Super autko!!! Dla mnie rewelacja. Jeżdże nim prawie 4 lata.Gdyby nie to ze jest 3 drzwiowy a potomek w drodze :) to bym nie myślał o zamianie na większy.Posiadam wersje Generation co daje fajne wyposażenie i tapicerke . Cos tam z zawieszenia wymienilem ale przy naszych drogach nie ma auta odpornego na dziury. Może nawet zamienie na tego samego tylko 5 drzwiowego. Spalanie idealne. Z elektryką żadnego problemu,klimatyzacja serwisowana również...