Lista ocen Volkswagen Golf V (149)

~WS Golf V variant
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetne auto, szczególnie w mojej wersji wyposażenia, comfortline. Mam drugi samochód Focus MKII i cały czas je porównuje. Oba są w dobrych wersjach wyposażenia i jednak VW wygrywa. Sprzęt nagłaśniający, materiały, spasowanie itp. Samochód dosyć drogi w tej wersji ale nie żałuję wydanych pieniędzy.
~optymistyczny
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak to golf... szału nie ma ale nie ma się również do czego doczepić. Spełnia swoje zadanie jako pojazd służący do przejechania z miejsca A do miejsca B.
~mate
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony. Wystarczająco dynamiczny silnik. Nie mam się do czego przyczepić. Mogę go śmiało polecić innym.
2,9
~rozczarowany
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochud awaryjny w serwisie (wielkie slowo)powiedzieli ze mam pecha po 12000 tys popsula sie stacyjka 32000 tys wymiana kola dwumasowego 35000 wymiana lewego zamka w drzwiach kierowcy i jednej swiecy zarowej parujacych wszystkich reflektorow wymienic sie nie udalo (podobno ten typ tak ma)53000tys wymiana gum w przednich wachaczach 57000tys zaczelo slizgac sie sprzeglo podobno do wymiany caly komplet tarcza i znowu kolo dwumasowe wibrocje...
3,6
~wojtek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Golfa kupilem od pierwszego wlasciciela, auto krajowe kupione w polsce. Sillnik ekonomiczny palil na trasie 4,5 do 5 litrow, natomiast jak dla mnie byl bardzo glosny. Jazda do predkosci 100km/h jeszcze w miare ale ponad 100km/h tragedia, mierzylem aplikacja i poziom glosnosci ponad 80dB !! Przy oryginalnym przebiegu 308 tys bral troche oleju, cieknal egr, na wezach do intercoolera tez cieklo, poza tym jezdzil. Nastapila awaria ze zgnita...
~Anita
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie byłam przekonana do tego auta, ale oprócz kosztów przy zakupie (rozrząd i poszczególne części) - ogólnie jestem zadowolona.
3,8
~Jorge
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
byłem szczęśliwym posiadaczem VW passata B4, B5, B5fl, bory, golfa IV, Touran-a, polo III, New beetle, Seata altea. Poza Polo wszystkie z innym kodem silnika i wszystkie to 1.9 TDI żaden z nich nie sprawiał żadnego problemu jeżeli chodzi o silnik jakieś drobne sprawy związane z eksploatacją, każdy z nich przy sprzedaży miał ponad 200 niektóre pod 300 tys. km. Oleje zmieniałem co 10 tyś a nawet wcześniej oczywiście zgodne ze specyfikacją....
~jakub
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie można więcej wymagać od tej jednostki, wewnątrz auta nie słychać. Obecnie na pompowstryskiwaczach pracuje równo i zdecydowanie ciszej niż poprzednie stare tdi. Bardzo ważna jest jakość paliwa. (Silnik)
2,5
~miras83
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
stara głośna pierdziawa niska kultura pracy problemy z odpalaniem juz przy -6C silne wibracje (Silnik)
4,1
~DOMINIQ
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
TO ZASKOCZYŁO MNIE NAJBARDZIEJ.MIAŁ BYC TAK TWARDY ZE BEDE CZUŁ KAZDĄ NAJMNIEJSZA DZIURE A JEST IDEALNIE-NIEROWNOSCI POKONUJE SUPER A W ZAKRETACH WRECZ JEDZIE JAK PO TORACH. (Układ jezdny)