Lista ocen Volkswagen Golf V (149)

~mcxxx
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Vw golf plus. Auto przyjemne i pojemne, dobre dla rodziny 2+1 lub 2+2 (jednak o spakowaniu się na dłuższe wakacje można zapomnieć).
~stavic@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Mój golfik jest z 2003 roku i zapłaciłem za niego 30500 PLN w jednej z najbogatszych wersji "Q-line" (nawigacja MFD,klima,podłokietnik,elektryczny szyberdach itd).Za te pieniądze mogłem kupić auto nowsze (nowszy design , nowsze rozwiązania techniczne) ale niezawodność Volkswagena wzięła górę.Zrobiłem nim 11 000 km i na chwilę obecną jestem nim zachwycony!!!!POLECAM!!
4,1
~Bawarka2004
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto mam już 5 lat i ogólnie jestem zadowolona. Silnik wspaniały, chociaż głośny - akurat mi to nie przeszkadza, bo zawsze wolałam głośne diesle od cichych i "nijakich" benzynek. Skrzynia biegów chodzi bardzo dobrze, właściwie jednym ruchem palca można zmieniać biegi. Układ jezdny okej, auto trzyma się na zakrętach pewnie, nie wpada w zbytnią podsterowność, także żadnych uwag w tym temacie. Karoseria niestety już nie tak super, auto jak...
~Marek K.
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie jak na taki przebieg jestem zadowolony. Wymieniałem części, na które przyszedł już czas ze względu na eksploatację. Samochód nie sprawił żadnej niespodzianki
~Andrzej
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam bardzo dobre wrażenia z jazdy tym samochodem. Nigdy mnie nie zawiódł, ergonomiczność wnętrza bardzo dobra, wyłaczniki, przełączniki, w miejscu w kórym ich potrzebowałem.
2,5
~margiel60
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Wielkie rozczarowanie ! Wybierałem "na rozum" i już błędu nie powtórze.
3,8
~Adam
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód dokładni taki jak się o nim pisze:dopracowany, poprawny i stonowany. Bezawaryjny i oszczędny ale nie ma co ukrywać- nudny!
1,9
~karol marek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
tragicznie wydane pieniądze i tyle.. zero komfortu, tandetne wnętrze, ciagle cos skrzypi, tanie plastiki, wszechobecne awarie i silnik któremu nie mozna wcisnąć gazu do deski bo tłok wyskakuje z silnika.. szczerze to tragedia nie auto!
~optymistyczny
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak to golf... szału nie ma ale nie ma się również do czego doczepić. Spełnia swoje zadanie jako pojazd służący do przejechania z miejsca A do miejsca B.
3,2
~kazik
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
auto beznadziejne cholernie głośne strasznie sztywne wnętrze ochydne plastik tandetny karoseria podatna na wgniecenia.szlak mnie trafia jak ktoś tu pisze jakie to super auto każdy swoje g.... chwali.Ja sprzedałem swojego golf v i kupiłem PEUGEOT 307 1.6 HDI ,auta są tańsze bardzo wygodne silniczek zrywniejszy bardzo cicho pracuje bo ma comonrail nie tak jak golf v nie posiada tez koła dwu masowego , Jeśli chciałeś kupić golf v to się zastanów...