Lista ocen Volkswagen Golf VI (137) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Lato ok ale w zime ok-20samochod sie nagrzewa baaaaaardzo dlugo a oblodzona szybe lepiej wyskrobac niz czekac az wentylacja ja odmrozi duzy minus w zime
~+ -
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Klimatyzacja i ogrzewanie działają poprawnie (choć przy niskich temperaturach silnik nie prędko się nagrzewa, zwłaszcza w trybie miejskim).
~darek
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
jeżeli chodzi o chłodzenie w upalne dni dwustrefowy klimatronik działa bez zarzutu a jeżli chodzi o grzanie do tej pory nie bylo dużych mrozów ale jest ok
~JacKill
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
Klimatyzacja działa dobrze, ogrzewanie też zupełnie poprawnie. Odrobinę parują szyby przy dużej ulewie, ale włączenie klimatyzacji i po chwili problem znika.
~Dejmienz
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Chodzi dobrze, natomiast mam wrazenie ze temperatury 22-25 stopni sa takie same i jakby chodne:) ale byc moze to moje subiektywne, dziwne wrazenie :D
~Adam
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Tu nie jestem zadowolony. Ogrzewanie trzeba pilnować. Klimatyzację mam ale nie używam, zatem nie mogę się wypowiedzieć.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
grzeje i chłodzi super szybko (wersja z manualną klimą) z climatronic pewnie jest trochę gorzej bo jednak stara klima działa szybciej
~Rafal
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Climatronic działa świetnie. Mój Golf ma dodatkowo ogrzewanie postojowe na pilota, więc nawet zima nie ma problemu
~Rafal
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VI
7,8
8,2
~Artur
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF GTD 170KM 125kW
W porównaniu z drugim samochodem w domu Golf nagrzewa i chłodzi szybciej, a dmuchawa pracuje ciszej. Może to tylko wrażenie.